Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 4 párkapcsolatból egy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 párkapcsolatból egy sem sikerült, akkor az azt jelenti,hogy jobb volna,ha inkább egyedülálló maradnék?

Figyelt kérdés
Van egy elképzelésem, a korábbi tapasztalatok alapján,hogy nagyjából kivel tudnék kompatibilis lenni, de ha találok is olyat, nem igazán esem szerelembe. Olyan,mintha igényem sem lenne rá,csak magamra akarom erőltetni,hogy az a normális,ha valakinek van férje/párja, családja. Valóban nem kellene párkapcsolatokba bonyolódnom,hanem egyedül élvezni az életet?A kapcsolataimban is rengetegszer magányosnak éreztem magam, rosszabbul voltam mint amikor senkim sem volt.
márc. 21. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha meg szarul érzed magad egyedül, akkor ismerkedsz. Nem értem, minek erőltetni, ha nincs igény, de nem kell előre sem eldönteni, hogy te egyedül akarsz megöregedni. Ami épp jön magától és természetesen, azt kell követni, ennyi.
márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Pszichológus, önismeret, valamiért ezt a mintát követed sajnos.
márc. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy másoknak könnyebb. Vedd lazára, éld az életed, előbb vagy utóbb találkozol valakivel, aki "kompatibilis".
márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4-ből egy se sikerült az nem jelent semmit. Szerinted hánynak lesz ma életreszóló 4-en belül valamelyik? Ne görcsölj rá, ha nem jó, jön a következő. Ennyi. Nem kell se erőltetni, se elzárkozni.
márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem 5 férfi dobott…és megannyi randi partner. Holott nem voltak nálam jobbak külsőleg. Nem voltak gazdagok, nem volt kocsijuk. (Csak 2nek) nem vagyok csúnya, sem kövér, ápolt vagyok, csinosan öltözködöm. Kedves voltam, törődő, figyelmes, nem egy unalmas barátnő voltam. Még is elhagytak, megcsaltak a tipikus ki ha én nem, nagyképű, 10D műszempilla, majomparádé lányokkal. ( félre ne értsetek, nincs bajom a műszempillával)

Sokáig azt gondoltam bennem van a hiba, mert nem olyan vagyok mint a mostanában nagyon az egekig magasztalt ribik.

Azt javaslom, hogy éld az életed. Ne erőltess semmit. Biztos, hogy találsz majd valakit

márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!