Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex jelenléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex jelenléte akkor is be tud árnyékolni egy párkapcsolatot, ha egyébként a kapcsolatban lévő fél részéről már nincsenek érzelmek az irányába?

Figyelt kérdés

márc. 22. 21:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mik a saját tapasztalataitok?
márc. 22. 21:20
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Az ex, mint ahogy a megnevezése is mutatja már a múlt. Engem nem zavar a párom exe, hiszen, nem azért szakítottak, mert jó lett volna a kapcsolatuk. N.
márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igen. Magamból indulok ki. Nekem 0 érzelmi szál kell ahhoz, hogy valaki idegesítsen.
márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

konkretizálhatnád a jelenlétet


én csak simán sokat beszéltem az exről, de inkább negatív tónusban, ám úgy is zavaró volt, pedig csak azt akartam érzékeltetni, hogy mennyivel jobb mint az exem

márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Például: Az ex megmaradt egyfajta barátként, tehát viszonylag sokat kommunikálnak és azért rendszeresen találkoznak is.
márc. 22. 21:50
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem

Ilyen esetben nem. De kell hozzá az is, hogy az új párja mellett elhivatott legyen.

márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztos nem árnyékolna be semmit, mert nem jönnek össze ex-el talalkozgato pasival
márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ebben a formában zavarna, főleg a találkoznak is.

Amúgy nem. Férjemnek a második felesége vagyok, egyáltalán nem zavar az ex, de tudom hogy csak a gyerekek miatt kommunikálnak.

márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek érzelmek, de sokat beszélnek és találkizgatnak? Viccnek elmegy.
márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tolerálom. Mindenki más, van akinek belefér, van akinek nem.

Ha annyira beszélgetni még találkozni akar vele, akkor szívesen segítek rá adom a kabátot.

márc. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!