Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hamar kezdek el kötődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar kezdek el kötődni… hogyan tudnám ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az lenne, hogy sajnos nagyon hamar tudok kötődni olyan emberhez akit kedvelek, és szeretek. Nehezen tudok szerelembe esni, de ha igen akkor nagyon.

Az a probléma viszont, hogy nem szeretnék koppanni ettől, ugyanis szeretném ezt megelőzni.


Mit lehetne tenni az érdekében, hogy me kötődjek már a kapcsolat elején olyannyira ahhoz a személyhez?


Remélem érthetően magyaráztam el, a SEGÍTŐ válaszokat köszönöm. :)



márc. 14. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
kotodesi zavarod van.. mondjuk kellenenek haverok vagy 1-2barat.. nincs akitol zeretet kapj ezert mindent a parodtol szeretnel.. szakemberhez fordulj.
márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Majd megver pár bántalmazó aztán óvatosabb leszel idővel.
márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Pszichológust javaslok én is.
márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Gondolj az adott személy negatív tulajdonságaira pl.: cigizik, szerencsejátékozik stb. Ha nincs neki ilyen, akkor meg képzeld bele. Valószínűleg azt gondolod, hogy ez egy hülyeség (tényleg az), de nekem ezek mindig segítettek.
márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek legalabb a fele pszichologusra szorulna. Te abba a felebe tartozol. Nem szegyen elore segitseget kerni, hogy ne kovess el olyan hibat, ami utan 10* annyit kell majd odajarnod.
márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Jó, hogy tudsz örülni, hogy ő van neked, de tudnod kell, hogy ő "csak" az életed egy része, nem minden, nem csak ő az életed.
márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
A randizáshoz épp belső világ kellene. Azért kötődsz, mert szeretet hiányos vagy és boldogtalan/magányos.. végre jön valaki aki szimpatikus és beleképzeled, hogy ő lesz majd az aki a te világod lesz.. és aztán jön a csalódás.
márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
21%

Mondom a kulcsszót:


Agy.

márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

Nálam ez úgy szűnt meg, hogy sokat csalódtam, és elveszítettem a hitem az emberekben (főleg a nőkben)

Már nem kötődök egyetlen nőhöz sem. Nem csinálnám azt, mint az exemmel, hogy fél évvel később felkerestem.

Ha egy nő menni akar, hàt menjen!!!

Nem illünk össze, majd lesz más.

Ez az új vilàgképem.

márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szakembert keress fel, egyedül nem fogsz tudni változtatni saját magadon. Újra és újra ugyanabba a gödörbe fogsz esni.
márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!