Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 6 éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 6 éve vagyunk együtt, de 9 éve szoros a kapcsolatunk, én 28, ő 30. A probléma az hogy pár hónappal ezelőtt az új munkahelyén megismerkedett egy másik nővel, akibe beleszeretett. Ő 35. Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudja elengedni egyitek sem. Tudja hogy ez nem oké, de egyszerűen nem tudja mit akar, mind a kettőnket össze zavar ezzel az egésszel. A nő tud mindenről, és ő nem akar ebben ilyen formában benne lenni, mert tudja hogy foglalt férfiról van szó. Beteg az egész szituáció

márc. 5. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Dobd ki a párodat. Legalábbis én ezt akkor tudnám elfogadni, ha tetszik neki valaki, akkor azonnal mindja nekem, szánja-bánja és biztosít róla, hogy nem akar vele semmit, tehát leépíti a fellángolást és a mi kapcsolatunkra fókuszál. Számomra ez így beleférne ilyen hosszú idő után, több nem.


Másik nő helyében nem férne bele, azonnal otthagynám.


Pasi majd két szék közül a pad alá esik. Ő innentől már nem tud helyesen cselekedni.

márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani kéne. Fiatal vagy ahhoz, hogy vele maradj. Ő meg tartson szeretőket éveken keresztül aztán hoppá már 40+ éves leszel és lehet szingli, mert lepattint más nő miatt. Ha ő másba "szerelmesedett bele" akkor egyértelműen nem szeret téged. Azért idézőjel, mert nem szerelmes. Ha az lenne a másik nővel lenne. Neki megfelel az, hogy több vasat tart a tűzben.

Téged megtart mint biztos pont, őt meg dugná, de persze téged is.

márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy elso irta, itt mar nincs jo dontes. A megszokas tartja melletted, de a masikra van rakattanva. Ezt a legtobb no nem toleralja, azonnal repulni szokott a jomadar. Akinek persze utana a masiktol sem hullanak magok. Na akkor fog visszakullogni es bemondani mindent, ami az eszebe jut. Rengeteg ilyen van, a vilag tele van donkeptelen egyedekkel. Pontosabban igy kerulik a dontessel jaro felelosseget.
márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ezt mondtam neki én is, hogy ha biztosítani tud arról hogy ez ennyin marad és a mi kapcsolatunk fontos neki, akkor befejezi. És azt is, hogy a két szék közül a pad alá esik majd ezzel a viselkedéssel...
márc. 5. 09:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is elég beteg, hogy te meg tágra nyílt szemekkel várakozol, hogy válasszon. Egy normális embernél egy ilyen szituáció azonnali bizalom vesztéssel jár következményekkel, nem a seggén üldögélve, hogy na vajon ki lesz a befutó egy ilyen kaninál.
márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan nem értem, hogy miért van ennyire elszaporodva az önbecsülés nélküli egyedek száma.......
márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van.
márc. 5. 09:52
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki! Mire vársz, tapsra?


👏👏👏


Tessék, most már szabadulj meg tőle!

márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már utolsó.....dehátszereti!

Kérdező, egyébként mit lehet szeretni egy ilyen emberen, aki csak úgy random ész nélkül beleesik az első szembejövő pinába? Semmi önkontrollja nincsen, hogy ellenálljon a kísértésnek. Ez olyan vonzó? Az állatias szint? 🤔

márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

És ha szereti akkor mi van? Saját magát szeresse jobban.

Ha meg nem szereti akkor vessen magára.

(Aztán gondolom az lesz, ha fenekén billenti a híres "párja", hogy az összes férfi primitív, hazug féreg és ő nem érdemelte meg.)

márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!