Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nő, akiknek úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, akiknek úgymond becsípődése, ha egy férfi leuralja, fordítva miért elfogadható?

Figyelt kérdés

Vagyis ha egy nő irányítás-mániás, az oké.


Nem veszi észre, hogy az egyenlősdi már régen nem egyenlő?


Vagy neki az egyenlő az ez: ">"



márc. 24. 08:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy párkapcsolatban, amíg mind a két félnek teljesen láthatóan oké, addig nem zavar, hogy vki dominánsabb, vki nem. Ahol effektíve már a bántalmazás megy, vagy valaki erőszakkal uralja le a másikat, az nekem zavaró, nemtől függetlenül, és nőként sem fogadom el nőtől jobban. Van olyan nő, aki igen, de férfiban is van ilyen pepitában, aki szerint teljesen oké, ha a férfi lekever egyet, ha nem elég meleg a vacsi, vagy egy teljesen normális kérdésre odaböfögi, hogy "nem dönthetsz erről, mert nő vagy".


Párkapcsolaton kívül meg borzalmasan irritál, ha valaki utasítgatni, irányítani akar, kiv. ha olyan a kontextus, ahol ez érthető, hogy vki utasít vmire (pl. orvos a vizsgálatkor, vagy a főnököm), és azt is nemtől függetlenül rühellem.

márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!