Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal fél éve vagyunk egyutt, szeretem de keveset ad erzelmileg Plsoha nem dicserne meg, alig mondja h szeret, mindig komoly, en porgok, vidam vagyok puszilgtom, szeretgetm, jol esik neki de vissza nem kapom es lehuzza a kedvem,mit tudok tenn?

Figyelt kérdés

Ő azt sem veszi eszre h masok megneznek, nem is erdekli h szep vagyok korabban olyan buszkek voltak ram, rajta semmi nem latszik

Regimodi szerinte a nonek csond van, akkor szeret ha jol viselkedem igy szokta mondani, erdekes.

Latom hogy szeret de furcsa

Sose volt komoly kapcsolata, szerintem ez erezheto is

Szeretem ot, de nekem tobb kellene, mar mondtam neki es ha mondom ahelyett h adna inkabb direkt vissza vesz. Nem tudom miert nem tudom elengedni , talan mert latok vele jovokepet csak felo h ez nem fog valtozni

Rossz h kb konyorogni kell h mutassa a szeretet masok meg szivesen tennek eselyt nem kapnak ő itt van es nem el vele

De feltekeny es ne szoljak senkihez

Nem ertem


márc. 24. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Te normális vagy átlagos nő, ő pedig eléggé béna.


Lassan tudod tanítani de nem lesz gyors fejlődése.

márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni megnevelni, ha erről szól a kérdés. Ilyen marad, max ideig-óráig lesz egy kicsit jobb a helyzet, ha eleget rágod a fülét. Az emberek nem változnak, maximum akkor, ha saját, belső késztetésük van rá, ami jelen esetben nincs meg.


"De feltekeny es ne szoljak senkihez"

Ezt meg remélem nem valami romantikus dolognak fogod fel.

márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Más a személyisége és kész...


Ha nem tetszik, semmi baj, de akkor ne húzzátok egymás idejét. Vannak érzelmileg hidegebb, visszafogottabb emberek. Ne akard megváltoztatni.

márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
0 szenvedely van benne.. rjtad mulik hogy kilepsz e vagy sem, nem tudom miért jo neked ez a kapcsolat vagy mit szeretsz benne, de a nok kotodnek a lexarom fele fiukhoz.
márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen volt kezdettől vagy megváltozott? Nem mindegy!
márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Mint a mellékelt ábra mutatja, ez van akkor, amikor az emberlánya a külseje miatt választja a csávóját. :)
márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, valtozni nem fog érted, nem is tud.
márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyen volt a kezdetektol , csak akkor meg nem bant hisz alakulunk , idovel jonnek az erzesek, szorosbb a dolog, es akkor kellene h ereztessen tobbet azert. De ő maradt ugy mint az elejen, ami eleinte tetszett, hisz nem is kellett tobb, az mar keves mert a kapcsolat kozben szintet lepett de o nem vele
márc. 24. 13:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóltál neki mi zavar és csak passzívabb lett tőle.. mit tehetnél? Költenéd a pénzt egy terapeutára, hogyha ő a minimum energiát nem fekteti bele a dologba?


Nem ciki szétválni egyébként. Nem csak akkor lehet jogos a szakítás hogyha valami baj történik, hanem akkor is, ha nem passzoltok. Amiket elvársz, azok nem teljesíthetetlen dolgok. Viszont én abban hiszek hogy ezt nem nagyon lehet tanítani a másiknak. Vagy jön magától vagy nem.

A középső bekezdés: mikor ezeket említed neki, nemhogy jobban odafigyelne, hanem inkább visszavesz.. elég vészjósló. Ez nem a szeretet jele, ez az "örülj hogy valaki egyáltalán figyel rád jó'van akkor b.szdmeg" jele. Valamint a féltékenység sem annak a jele hogy szeret. Ne tévesszen meg.

Én szeretem a párom és volt hogy szólt amiatt hogy én szavakkal ezt nem nagyon jelzem. Képzeld odafigyeltem rá később. Mert megér annyit. Javítjuk egymás hiányosságait és a sajátjainkét is. Ha nem vagy vele boldog és később sem változik, ne alapozz rá.

márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Érzelmileg sivár.

Nekem volt ilyen pasi.

Soha nem mondta hogy szeret, nem volt humora , mindig távolságtartó volt és rideg .

Arra figyelt betegesen hogy ne ismerjem meg igazán, félt kötődni, és nem akart elfogadni semmit mert nem akarta hogy viszonoznia kelljen.

Hát 1 évig bírtam .

Kiderült menet közben hogy az anyja volt rideg, soha nem ölelgette.

Lehet hogy ez miatt volt lelkisérült, de az is lehet hogy ezt örökölte, vagy el tanulta .

A szeretetre való képtelenséget.

Még a szakítás is hidegen hagyta. Semmi érzelem soha nem volt a részéről.

márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!