Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok amiatt mert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok amiatt mert, iszonyatos érzékeny lett a párotok, és minden egyes szavatokra oda kell figyelni aztán kb. mindenért bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

1 év után teljesen megváltozott.

A probléma az, hogy szeretem, és hiányozna is, de idegileg totál kikészít és az egész hetem idegeskedéssel telik.


Ha egy kicsit is rosszul fogalmazol, ideges lesz, ha nem a megfelelő szót használod, még akár össze is veszik veled, a segítséget sokszor támadásnak veszi.

Minden szóra mondatra oda kell figyelni, és gesztusra is kb, különben lehet h egész nap hozzád sem szól.


Ugyanakkor tudom, hogy ő nem szakítana mert nem lenne senkije sem utánam kb-. sikerült pszichiáterhez is elvinnem, de 4 alkalom után otthagyta.


Nem tudom mi erre a pontos kifejezés, talán ez az extra lelki érzékenység,


Szeretem őt, és hiányozna ha nem lenne, de idegileg totál kikészít és mellette nem tudok már a munkámra sem teljesen odafigyelni.


A szülei meg kb magasról lesz@rják, hogy milyen a lányuk.


márc. 24. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez szakítási indok igen, nem lesz jobb.
márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen szakítanék.

Hiába szereted, de idővel úgyis bedobnád nála a törölközőt és szakítanál. Minél hamarabb szakítasz, annál jobb neked).

márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt egy hasonló kapcsolatom.


Egyik nap vagy egyik héten úgy éreztem, hogy kb. teljes szívéből gyűlöl mert úgy viselkedett.


Másik nap vagy héten meg úgy éreztem, hogy alig várja, hogy velem lehessen.


Nehéz volt mert szerettem, de egy idegroncs lettem tőle.


Volt vagy 6 hónap szenvedés míg túlléptem rajta de jobb lett.


Ha vele maradok nekem kellett volna nyugtatót szednem szerintem

márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ha a másik már csak elszívja az erőd, türelmed, figyelmed, akkor ki kell lépni, mielőtt teljesen lemerülsz és te fogsz segítségre szorulni.
márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Már rég kiraktam volna. Nem tudom mire vársz még.
márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neem megváltozott, hanem ilyen volt, csak eddig nyilvánvaló okból titkolta, de EZ Ő.


Szakítani kell, méghozzá holnap, mert jobb nem lesz.

márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így igaz, helyes a #7 (23:07) meglátása: nem változott meg, hanem ilyen volt, azaz ő ilyen. Kérdés, meddig bírod mellette.
márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!