Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szakítanátok a párotokkal, ha fél év után kiderülne valamelyik?

Figyelt kérdés
Ha fél év után kiderülne, hogy egyedülállóként néha elment prostihoz vagy hogy ebben az időszakban szexuális viszonya volt ötvenes nőkkel? Mindkettő szakítóok lenne vagy lenne, amelyiket el tudnád fogadni, mondván a múlt az a múlt?
febr. 27. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem szakítanék egyik okból sem.
febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Kit érdekel előttem kivel mit csinált? Vagy manapság már ez is meg van szabva mit lehetett és mit nem? Ha nem tetszik akkor hagyd el oszt kalap....
febr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A prosti témát jobban ki kéne vesézni, hogy dönteni tudjak, ott sok mindenen múlik, az idősebb nők nem érdekelnének.
febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő zavar és azért, mert arra utal, hogy hasonló életkorú nő eddig figyelembe se vette és eléggé hülye voltam, hogy én is megtettem, de azonnal dobnám.
febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Prostizás miatt igen.
febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
4 vagy csak bukik a milfekre is...
febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Prostizás miatt igen. Leginkább azért mert akkor igénytelen, hogy lehet ő volt a 6. aznap.
febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Bukjon nyugodtan, engem taszít olyasmi, hogy az anyjával/anyámmal egykorú/hasonló korú nőkkel képes lefeküdni. Nem feküdnék le se férfi prostival, se sugar-baby nem lennék és apámmal azonos/majdnem egyforma korúval se.


Nekem ilyesmi nem fér bele.

Nah de attól még mást nem zavar. Persze lényegtelen mi mit gondolunk mert a kérdező párja/jövendőbeli párja majd dönt ha elmondja a kérdező, a fülébe jut mástól.

Vagy a kérdező maga se tudja mit gondoljon ha a férfi párja, aki járt pénzért cserébe dugni és hozzá képest öreg nőkkel is.


Persze

febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Prosti miatt igen.


Ha az idősebb nőkre milfként, fétisként, vagy pótlékként tekintett, az is off. Ha csak együtt voltak, az nem gáz.

febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Pont nem érdekelne.
febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!