Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szakítanátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szakítanátok ha a barátotokról kiderülne hogy az OCD-je miatt intim betétet hord?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal és attól félek előbb utóbb ki fog derülni, viszont minél tovább titkolom annál rosszabb.

Lényeg hogy gyerekkorom óta van ez az ocdm, persze voltam már pszichológusnál számtalanszor, lényeg h kisdologtól nagyon koszosnak érzem magam és rögtön zuhanyoznom kell, ezen csak az segít ha alsónadrágot cserélek, de az nem mindenhol megoldható, ezért egy ideje intim betétet hordok, és sajnos erre meg teljesen rászoktam.

A probléma másik fele hogy leginkább női betétet hordok mert a férfi betét drágább, nem is lehet mindenhol kapni és nem is akarom hogy azt higgyék inkontinenciám van. Persze néha nagy tételben rendelek a netről de leginkább sima női intim betétet veszek, mintha csak a barátnőmnek venném.


jan. 29. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezt még elolvasni is gáz volt de sok sikert a nőkereséshez.
jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem gond csak tampont azért ne hordjál.
jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Haha, kérdező, bárkivel összejöhetsz, csak ne kelljen levetkőznöd, mert nevetés vagy bizarr nézés lesz a vége a csajszi részéről! Kb. a propelleres alsógatya meg a kő a rudi alatt hasonlóan gáz.
jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez azért nem világvége. Szokatlan, de mindenkinek megvannak a maga furcsaságai.


Igaz, fizikai egészségügyi problémák miatt, de sok olyan nő van, aki szinte egész hónapban hord betétet. Ha te jobban érzed magad tőle, neked is jogod van hozzá, azért nem írja elő törvény, hogy csak nők használhatják, ahogyan ha rózsaszín "női" borotvát használna egy férfi, vagy menta illatú "férfi" tusfürdőt egy nő, akkor sem törne ki az apokalipszis.


Igazából, furcsának furcsa, meg higiénia szempontjából túlzás, amit csinálsz, de azért nem hülyeség. Végül is, ez higiénikusabbnak mondható annál, mintha egész nap ugyanaz a textília van a lábad között.


Ha valaki fizikai egészségügyi probléma miatt hordja, nem lehet rá rosszat mondani, neked mentális furaságod van, hát hord amiatt. It's fine.


Szerintem mondd el neki, akár egy őszinte "beszéljünk ki fura szokásainkat, amiket szégyelni szoktunk" kupaktanács keretében. Simán kiderülhet, hogy neki is megvan a maga furisága, és még meg is könnyebbül, hogy "na, kvittek vagyunk".

jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
4: A párom pl. már teljesen rákapott, hogy az én női borotváimat használja (arcon), mert attól nem pattogzik ki a bőre. Megértettem, elfogadtam, semmi furcsát nem látok benne.
jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Az első kommentek gusztustalanok.
jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem írtál arról, hogy ezt leszámítva miben nyilvánul még meg, ill. mennyire uralja az életedet. Nem mindegy, hogy beteszed a betétet, ha nem tudod megmosni magad, aztán zavartalanul csinálod a dolgaidat tovább, vagy folyton ezen pörögsz, hogy juj, most koszos vagy. (Nem bántásból írom.) Vagy pl. elmész otthonról, 1-szer megrángatod pluszban az ajtót, hogy tényleg bezártad-e, vagy 20-szor, és a nap folyamán azon szorongsz, hogy be van-e zárva. Vagy ugyanez mondjuk a kézmosással, nagyon sokat mosod, de sose érzed tisztának, és csak erre tudsz gondolni.
jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 A tiéd még gusztustalanabb.
jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 Én ha nem olyan lényeges vagy kipihent vagyok csak egyszer rángatom meg az ajtót, de ha mondjuk full fáradt vagyok és fontos hogy be legyen zárva mert pl 1 hétre megyek valahová, akkor mondjuk 5-ször sajna. Így biztos hogy utólag visszaemlékszem hogy bezártam.
jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

6.


Na! Véded a mundér becsületét, sorstársadat, a kérdezőt? Alapíthattok egy "a férfiaknak is női betétet" klubot, ha mákotok van, talán 4 ember is összejön, globálisan.

jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!