Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatod, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatod, hogy a párod a legaljasabb ember a világon vagy az igazi szerelem?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik a kérdés.


Rettenetesen hosszú lenne leírni, de röviden, mindent megtett érted, a végsőkig, úgy érzitek igazi szerelem és elválaszthatatlanok vagytok, teljesen összeilletek, viszont minden egybevág ahhoz is, hogy a legaljasabb módon átver és szándékosan gyötri a lelked, de bizonyítékod nincs rá.


Mindkettőt érzed egyszerre.

Mi az igazság?

Azt érzed, hogy halálra kínoz, de közben mindent megtesz érted, hogy vele maradj.


márc. 26. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
anyagilag kotodik hozzad. remelem segitettem.
márc. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

"Azt érzed, hogy halálra kínoz, de közben mindent megtesz érted, hogy vele maradj."

Na, de ezeket fejtsd ki, miről van szó?

márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Az az igazság, hogy egy kényelmes cseléd vagy neki a szexel vele, főz rá, mos rá, takarít rá, a minimumot ami az igényszintedet megugorja azt beleteszi, de semmi több-extra energiafeszítés,igazából totál nem érdekli mi van veled, mert ha érdekelné és értékes lennél a szemében akkor a tenyerén hordozna nem pedig "gyötörné a lelkedet,,. Neked ez nagy szerelem, neki még haszon, hiszen megteheti mert úgysem látod a fától az erdőt és azt hiszed hogy valami romantikus regényben vagy, pedig sokkal egyszerűbb a képlet ennél. (Neharagudj ha nyers voltam, nem ellened irányult, szimplán leírtam objektíven a dolgokat)

/N

márc. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

*aki, *erőfeszítés, *meg

Autocorrect és fáradtság:D

márc. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Egy baratnőm mesélte egyszer, hogy így érzi magát a kapcsolatában. Náluk idővel kiderült, hogy full pszichopata a srác, de úgy játsza meg a kedves, úriembert, hogy bárki megirigyelné. Közel 6 év után mutatta ki, hogy mennyire beteg elme.
márc. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös, én is ettől félek.
márc. 26. 05:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Az első veszekedéseknél kezdik kimutatni a foguk fehérjét.

Aztán vagy szakitast provokálnak ki kesobb, vagy lelépnek/csalnak. Ilyenekbol látszik majd

márc. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég egyszerű eldönteni: ha azt érzed, hogy halálra kínoz, akkor ott valami egészen biztosan nem kerek. Igazi szerelemben, jó kapcsolatban normális emberrel nincsenek ilyen kettős érzések. Ha már valahogy így érzed magad, akkor valószínűleg tényleg erről van szó, bizonyítékoktól függetlenül is.

Amúgy ha olyan, hogy élvez másokat kínozni (mármint reméljük csak lelkileg), akkor logikus is, hogy mindent megtegyen, hogy mellette maradj, mert hát, hogy máshogy gyötörhetne?

márc. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az ellenséged kinoz, a szerelmed támogat. Aki mindkettőt csinálja az az ellenséged, mert a szerelmed soha nem kínozna.


A párod egy igazi nárcisztikus (pszichopata), a fellegekbe emel hogy halálosan beleszeress, és ne vedd észre, vagy ne tudj tenni semmit azellen hogy közben teljesen felőröl. Ő nem is szeret, azt szereti hogy uralkodhat feletted. Még sok a "love booming", bizonyára azért mert különben még el tudnál tőle szakadni. Még...

márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érzed, akkor menekülj. Ne várj semmire se.
márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!