Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol feltételt szabtál a tovabb lépéshez?

Figyelt kérdés
Mondjuk menjen el orvoshoz, vagy ilyesmi és ha rendbe jön akkor beszéltek hogyan tovább
márc. 26. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Olyannal jöttem össze, aki vagy jó volt úgy, ahogy, vagy nem kezdtem vele
márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert nem akarom kikényszeríteni a változást, annak belülről kell jönnie.
márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nincs türelmem várogatni, hogy teljesíti-e vagy sem. Olyannal jövök össze, aki jó úgy ahogy van.
márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen. 4 éve együtt, összeköltözés téma. Nekem volt saját lakásom, ő anyjával lakott egy 2szintes házban. Oda akart költöztetni, merthogy neki kertes ház kell, meg ott közelebb van a közért. Mondtam neki, hogyha az anyjával össze kell költöznöm, itt a vége a kapcsolatnak.

(végül 2.5 évvel később szakítottunk, de nem az együttélés helyszíne miatt)

márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert ez zsarolás. Ha nem teszi meg magáért, nekem meg elfogadhatatlan, hogy nem teszi meg, akkor nincs miről beszélni.
márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Mikor fejezed már be???
márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha ennyire gyereket akar, keressen 2x ennyit, és ugy oké.
márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Amikor párom nárcisztikus viselkedéseket produkált, akkor választás elé állítottam. 3 esetig nem hitt nekem, de aztán lett bizonyítékom. Kitartó voltam. Mivel rádöbbent, ezért belement bármibe. Erre kiderült, hogy egy félrekezelt gyógyszerezés okozta nála. Ami ráadásul nem is mentális gyógyszer volt, mert mozgásterápiás gyógyszer lett volna. Vicces. Nálam gyerekkoromban allergia elleni gyógyszer haspuffadást okozott. Betiltották a gyógyszert.
márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve utána egyéb okból egy társaság miatt szétmentünk. Amikor visszatért, akkor is feltételeket kellett szabnom a bizalomhoz. Gondolok arra, hogy innentől mindenben hinni nekem és szószkeverőktől távol. Aztán az egyik szószkeverő megoldotta úgy, hogy konkrétan bizonyítható bűntett által rendőrségi ügy lett és nem kapcsolódhatunk egymással. Megoldotta. :-) Azóta boldogan élünk együtt.
márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!