Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasim időnként ránéz annak a lányra a közösségi oldalára akivel majdnem összejött de végül nem? Még tartják a kapcsolatot állítólag barátok maradtak...

Figyelt kérdés

márc. 26. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Ezt miként ellenőrzöd?


Nagy a bizalom...

márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha barátok akkor miért ne nézne rá a közösségi oldalaira, miért ne talizna vele, akár veled együtt elmenne vele bulizni? A barátok szoktak beszélgetni, szórakozni együtt.

Persze az teljesen más, vagy bizonytalanságra, bizalmatlanságra ad okot ha veled nem viselkedik úgy ahogyan kéne egy párkapcsolatban.

Pl. elhidegült tőled, az elejétől fogva úgy érzed, hogy csak pótlék/búfelejtő vagy számára.

Viszont ha így van egyáltalán nem érthető, hogy miért vagy még a barátnője, miért jöttél vele össze!

Ha ő neked nem ad rá indokot, hogy ne bízz benne meg akkor döntsd el, hogy megtanulsz-e, megpróbálsz-e bízni benne vagy inkább szakítasz vele.

márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik neki? Nem tudom, csak ő tudja. És csak te választásod, hogy mit csinálsz.
márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én akkor szoktam nézegetni a másik profilját, akivel nem vagyok együtt, ha még tetszik...
márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Tetszik neki. Ne hagyd magad. Nem kéne, hogy tartsák a kapcsolatot.
márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Nyuszi, nem egy ember irant lehet erdeklodni egyszerre.
márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda van érte.
ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tartja, ha netán veled zátonyra futna a dolog. Végülis még nem vagytok házasok, nem fogadott neked örök hűséget.
ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Férfi-nő barátság nincs!
ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De van. Csak ez nem az.
ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!