Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? (Többi a kiegészítésben. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akinek van egy pasija. De még a hülye is látja, hogy hülyére veszi szegény csajt... de, sajnos rá jöttem, hogy a csaj se teljesen komplett. Ugyanis, mondott egy kijelentést, ami nekem kicsit fura... nem az én életem, de kíváncsi vagyok, hogy TI mit szóltok hozzá.


Előjött a "megcsalás" témáról a dolog. Mondta, hogy neki az nem számít megcsalásnak, ha a párja mással lefekszik, csókolódzik vagy ilyesmi. Neki csak az a megcsalás, ha másba szeret bele. Haverral összenéztük és elégé fura fejet vágtunk. Mi fiúk vagyunk, de mi úgy gondoljuk, hogy mind a kettő megcsalásnak számít... Pedig a fúk szeretik lazábban venni ezt. Ti mit gondoltok erről? Szerintem kicsi "hülye" felfogása van, nem?


2010. okt. 26. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

de :)

18/L

2010. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kicsit?! inkább nagyon O_O :p
2010. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves?

am ehhez nem kell sok megerősítés hogy hülye!

2010. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves
2010. okt. 26. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

normális.sajnos manapság a szexuális megcsalást teszik 1.helyre mint szakítóok. pedig sokkal durvábbat is tehet a másik. sztem a lány nagyon éretten gondolkodik,én 30évesen,férjjel értettem meg ezt. teszem hozzá nem csaltak meg,nem azért,hanem mert ha valaki elveszti a fejét,még nem jelenti azt,h a másikat nem szereti.itt persze nem arra gondolok,ha valaki mindenkivel lefekszik.


de hosszú-vagy hosszú távra tervezett kapcsolatban,házasságban mindent mérlegelni kell,nem csak 1 botlás után megítélni valakit

2010. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!