Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két rossz szó miatt ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két rossz szó miatt ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

A párom kamionsofőr, és már negyedik napja alig beszél velem. Az történt, hogy pár napja azzal a hírrel jött haza bosszúsan, hogy 60ezer forintra megbüntették, és a következő kérdést tettem fel szó szerint: "már megint mit csináltál?"

Erre ordibálni kezdett, hogy mi az, hogy "már megint? előfordult már valaha, hogy megbüntettek volna?!"

Az az igazság, hogy ez valóban egyedi eset volt, magam sem tudom, hogy miért úgy kérdeztem, hogy "már megint" ez csak egy hirtelen rosszúl megválasztott kifejezés volt.

Sajnos nem állunk jól anyagilag, szinte egyik napról a másikra élünk, és nagyon rosszkor jött ez bünti, talán azért reagáltam ezzel a kérdéssel. De akkor sem értem, hogy miért kell két szó miatt ennyire kiborulni.



márc. 31. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nos kérdező ha ő tök ideges, feszült és te még lehurrogod, nem nyújtasz neki támaszt amikor szüksége van rá hanem ilyeneket mondasz az rosszul eshet a másiknak. Viszont ha többször ilyen durci veled szemben, csenddel ver téged az manipulációs technika és jobban teszed ha menekülsz tőle minél messzebbre.
márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Általában reggelente korábban kel nálam, és mielőtt elindul dolgozni, akkor előtte mindig megpuszil, akkor is ha alszom. Azóta már csak szó nélkül elmegy itthonról
márc. 31. 21:17
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen, szerintem ez ebben a helyzetben nagyon sértő és lenéző volt tőled.
márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem KÉT SZÓ miatt, hanem amiatt, amit az alatt a "két szó" alatt értettél, drága kérdező, a JELENTÉSÜK miatt. Ne hárítsd a felelősséget azért, amit tudatosan és szándékosan mondtál.
márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te a "már megint" kifejezést használod eleget legalábbis fejben, gondolatban és azért mondtad.
márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Az fontos lenne, elmondtad már a párodnak is, amit nekünk leírtál, nevezetesen, hülyeség csúszott ki a szádon? Én amúgy nem látom az egészet olyan tragikusan, mint egyes válaszolók, mármint jogosan bántódott meg a férjed, de szerintem ez egy szimpla bocsánatkéréssel helyrehozható. Én úgy látom, hogy mindketten feszültek vagytok, ezért volt a hülye kérdés, a párod részéről meg a kiabálás, markánsabb megsértődés.
márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Természetesn bocsánatot kértem, már akkor azonnal és még utána is, mikor láttam hogy még mindg haragszik. Minden alkalommal azt mondta, hogy nem haragszik, és ő is bocsánatot kért amiért kiabált. Ennek ellenére látom rajta, hogy azóta nem oké. Nem kezdemenéyez semmilyen interakciót, szinte átnéz rájtam, csak akkor válaszol ha kérdezem.

Mikor kezdeményeztem akkor is azt mondta, hogy "korán kell kelnie, hogy ledolgozza a bírságot". 4 év alatt soha nem volt ilyen, hogy vissszautasított volna.

márc. 31. 21:57
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel vele, ez biztos. Lehet a nehéz körülmények megteszik a negatív hatást rá testileg/lelkileg? Beszélgetni kéne vele.
márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerintem nem biztos, hogy a továbbiakban rád haragudna ténylegesen, aggódik a bírság miatt, megtépázta az önbizalmát, amire a megjegyzés ráerősített. Hagyj neki időt!
márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9%
Hát így tényleg elég furcsa. Ha már elvileg elrendeztétek, mindenki elmondta amit kellett és még mindig így viselkedik. Bocs, de nincsen valaki más a képben neki? Esetleg a bírság valami másra ment volna? És most jól jött neki a veszekedés mert távolságot tud tartani. Persze ezek csak gondolatok. De ha még soha nem volt ilyen hozzád akkor azért meggondolnám.
márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!