Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam elérni, hogy a párom ne legyen feltekeny barmire, amit teszek?

Figyelt kérdés

Kozel 10 honapja vagyok egyutt a parommal, o 25, en meg 29 eves vagyok. Mindketten melegek, ugyanakkor o teljesen out otthon, nekem csak anyam tudja rolam, hogy mi is a helyzet. Kulfoldon elek, igy a parommal tavkapcsolatban vagyunk, de nagyon gyakran osszejarunk, mert home office-bam dolgozunk.


Na mar most, fontos megemliteni hogy mindketten teljesen mas tarsadalmi hatterrel rendelkezunk. Parom zala megyei, egesz eleteben kevesszer volt kulfoldon, szuleinek kevesebb lehetosege volt, mint az en szuleimnek, es azt erzem, hogy ezeket az otthon tanult mintakat mindketten eroteljesen hozzuk.


Nekem a kapcsolat elott termeszetes volt, hogy két naponta futok, torodoj magammal, miota kapcsolatban vagyok, csak akkor megyek el az edzoterembe, ha egyedul vagyok kint kulfoldon. Ujabban nem is futok, fel is szedtem par kilot (ehhez az is hozzajarul, hogy a parom sokat foz, sokat is nasizunk).


Most pl a husvetot mindenki a sajat szuleinel toltotte. Ez am tok oke eddig, de a paromnak nem tul jo a kapcsolatai a szuleivel, egyfajta kodependens kapcsolata van. Bar evente 3x talalkoznak, napi szinten orakat is kepesek elbeszelgetni.


A paromnak fura, hogy pl en ennyi mindenkivel (amugy ket rokon kb) talalkoztam az elmult 4 nap alatt, es nem feltetlen hiszi el, hogy az valoban rokon, vagy valaki mas. Nagyon gyakran a viselkedesemet osszehasonlitja azzal, mimor nala vagyok. Pl ma szóvá tette, hogy mi az h most fel tudok kelni ilyen koran, bezzeg ha nala vagyok, 10-kor sem tudok neha. O ebbol azt szuri le, hogy szamomra kevesbe fontos, elhanyagolhato, pedig pont nem errol van szo, szimplan csak annyi, hogy a mai programot szerettem volna koran letudni, hogybmasra is legyen idom. Zavarja az is, hogy nem veke programoztam, hanem az unokatesommal.


Ma meg-a tabkapcsolat miatt- kitalalta, hogy adjam fel a kulfoldi karrierem, kuldjem el a CV-m neki, talal majd nekem cegen belul melot. Ma sokat beszeltem errol anyuval, o nagyon is lebeszel errol, de nyilvan nekem kell dontest hoznom.


Mit gondoltok?



ápr. 1. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Neha van egy olyan erzesem is, hogy azzal tennem legtöbbet, ha ki sem mozdulnek otthonrol. Akkor elkerulnenk ezeket a konfliktusokat.
ápr. 1. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem hozzád való.
ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
betegesen feltekeny.. ki fog kesziteni idegileg es tonkre teszi lassan az eleted. rajtad all mit lepsz. Az mentalis egeszseg mindig fontosabb mint egy no !
ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Úgy tudod elérni,hogy szakitasz es keresel masik part.
ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!