Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy legalább kicsit féltékeny legyen rám a párom?

Figyelt kérdés
Mert így olyan mintha nem is érdekelném őt,ha ír a kolegám sms-t nemérdekli,ha valaki nyomul rám-nevet rajta,ha valaki udvarol nekem poénból azt mondja,hogy bárcsak ismerne közelebről.Ha megemlítem,hogy te nem is vagy rám féltékeny kicsit sem?Azt mondja,hogy ő nem fog féltékenykedni,ha nincs rá oka,de így meg olyan mintha le se kakilna
2011. szept. 24. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SEHOGY!!!!!!A féltékennyé tétel elég hülye játék,rosszul is elsülhet és általában úgy is szokott lenni.Max kiadja az utad nem játsz a tűzzel.....

Ha alapban nem féltékeny típus akkor felőle ott előtte is dughatsz mással nem fogja meg hatni.Amúgy az hogy nem rendez féltékenységi jelenetet az nem egyenlő azzal hogy nem szeret....szerintem te itt csak saját magadat akarod bizonygatni és magaddal vannak problémáid...

2011. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom sem féltékeny soha. Többször kérdeztem miért nem, azt mondja tudja h őt szeretem, minek foglalkozzon akkor azzal h másnak is tetszem? Inkább büszke rám. De ez csak addig, amíg a másik nem nyomul, ha látja rajtam h engem már zavar, vagy ha úgy érzi a másik átlép egy határt, akkor elég határozottan fel tud lépni. Örülök h megbízik bennem
2011. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy jó nagy hülyeség. Örülj neki hogy megbízik benned. Becsüld meg és ne kezd el a hülyeséget.
2011. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bízik benned, ismer téged. De attól még szerethet.


Én nőben nem vagyok féltékeny típus. De ha megcsalnának azonnal szakítanék. szóval ne szórakozz mert rosszul sülhet el.

26L

2011. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy ilyen pasid van

becsüld meg ezt a helyzetet, ne játszd el


ne hallgass irigy tanácsadókra, mások sekélyes stílusú játszadozását utánozni tönkreteheti a kapcsolatodat.

2011. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!