Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy ne legyen ennyire féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a barátom, akivel fél éve járok, rettenetesen féltékeny típus. Azt mondja, hogy én vagyok az élete szerelme és hogy soha nem akar elveszíteni, de ezért nagyon gyakran rendez le különböző féltélenységi jeleneteket. Most az a gyanúm van, hogy megtiltotta a legjobb barátjának, hogy beszélgessünk (aki persze fiú és aki az én egyik jó barátom is), azért mert rettenetesen féltékeny rá. Én nem vagyok az a lány, akin uralkodhat, és nem tudom hogy miért nem bízik meg bennem, amikor semmilyen oka sem lenne a féltékenykedésre. A vicces benne az, hogy a külseje alapján nekem is lenne okom a féltékenykedésre, de én nem viszem ennyire túlzásba... Köszi a válaszokat!
2011. febr. 25. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki féltékeny,akkor szeret eddig okés...de nem is bízik benned :S Szerintem ez megkellene alaposan beszélni vele...mert ez sokáig szerintem nem fog már működni tovább...lehet nagy a birtoklási vágya :S Ne engedd neki,hogy birtokoljon!!Kicsit állj a sarkadra,és tudom ebből veszekedések lesznek...de valamit valamiért :S
2011. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy megtiltotta?

Ha az egyik fél a másiknak meg tilt valamit az már régen rossz!

2011. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de általában az a fél az eszméletlenül féltékeny, aki maga is hűtlen. Mert a saját példájából indul ki. Lehet ezt más hülyeségnek tartja, de sajnos ezer példát tudok rá nem csak a saját kapcsolataim által, hanem ismerősök körében is.

Egyszerűen mond meg neki, ha ezt így folytatja, te nem tűröd tovább és vége. Vagy visszavesz, vagy keressen másik palimadarat. Senkit nem lehet ketrecbe zárni, még akkor sem, ha az a ketrec aranyból van. Igen, tudom, de szereted, és nem tudod kidobni stb. Először nem is kell, csak fenyegesd meg, és ha ennek ellenére tovább vádaskodik, nem változik, akkor hidd el, jobb ha más fiút keresel, mert hosszútávon befogsz golyózni tőle.

2011. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megtiltani igen is jó dolog...én csak utolag jöttem rá....baratnöm miatt hagytam abba a hétvégi jointozást és extasy partikat...ami ugye nem egy egyszerü dolog 1 év után...de őt választottam...
2011. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@előző válaszoló - én olyan példát tudok, hogy a hűtlen fél nem féltékeny, mert hát végülis ő is úgymond hibázik, úgyhogy ezen pont nem aggódik :)

na de, Kedves Kérdező, semmiképp ne beszélj vele, mert az olyan átlagos lenne, megbeszélitek, mint 2 értelmes ember? abban hol az izgalom és a feszültésg? persze, ha ilyen egyszerűen meg szeretnéd oldani, akkor beszélj vele... de akkor ne tartsd magad túl kreatívnak! :PP

2011. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:
a féltékenység egy rossz szokás. nem ellened irányul, bárki más lenne a barátnője, azzal is ilyen lenne, mert ilyen típus. le lehet róla szokni, nem is túl nehéz. szóval kérdezd meg, hogy hajlandó-e elhagyni ezt az igen közönséges és idegesítő szokását, vagy pedig szépen elbúcsúztok egymástól. ha tényleg szeret, és ez nem csak a parasztvakítás része, akkor ennyit igazán megtehet érted. ha még erre sem képes, akkor valószínűleg a jövőben sem igen számíthatnál rá, tehát nem sokat veszítesz vele.
2011. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amúgy se veszíthet túl sokat :D (feltételezem)

de ha nem szeretik, minek az egész 'féltékeny vagyok' játék?

2011. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!