Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek ha elvileg adott hozzá minden feltétel?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy hiába szeretnék barátnőt, nem jön össze sehogy és ennek nem tudom mi lehet az oka.

Rólam annyit hogy sokkal jobban nézek ki mint a legtöbb ismerősöm, egyetemet végeztem és 7 számjegyű összeget keresek havonta.

Szóval tudom magamról, hogy a legobjektívebben nézve is a választék teteje vagyok mégse találok barátnőt se az életben se a társkereső oldalakon miközben tőlem sokkal rondábbak és lúzerebbek boldog párkapcsolatban élnek.

Volt néhány rövidebb kapcsolatom, próbáltam jól viselkedni meg mindent amit ilyenkor illik, aztán pár hónap elteltével vége lett mindig.

Ott tartok hogy már tényleg nem tudom min kellene változtassak, mert igazából kimaxoltam amit lehetett, de mégse akar alakulni ez a dolog sehogy.



ápr. 1. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csúnya vagy. Ahhoz, hogy egy előnytelen külsőt kompenzálj, ennél is több pénz kell.
ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Majd ha idősebb leszel, rájössz hogy az életed ismétlődő sablonokból áll. Nem azon fog múlni a dolog hogy jól nézel ki, vagy diplomás vagy, jól keresel. A párkapcsolati probléma már a kereszted, ezt fogod viselni egy életen át. Én 50 vagyok, semmi problémám nincs és nem is volt az életben, kommunikatív vagyok, magas, sportos a mai napig, még jóképűnek is mondanak, stabil egzisztencia. Aztán már tini korom óta szexuális problémák kísérnek, ne nem én miattam. Itt a gyk-n mindig megkapom hogy biztos béna vagyok az ágyba, nem mozgatom meg a nők fantáziáját, szóval tuti én vagyok a hunyó.


Tehetettem én bármit, mindig olyan nőkkel hozott össze az élet, akik gyűlölték a szexet, vagy falun nőttek fel ahol az öregasszonyok elmondták nekik hogy a csúnyájukat meg ne mutassák valakinek, aztán voltak asszexuálisok, nulla libidóval rendelkezők, kétlábon járó gátlásosság hegyek. Kívülállók mindig azzal jöttek, hogy na majd ők megmutatták volna nekik milyen a jó szex, 100% én voltam a lúzer.


Boccs hogy magamról írok, de jó példa ez neked is kérdező.


Szóval én is elhittem hogy velem van a gond! Eleve versenysportoló voltam, szertornász. A fizikummal eleve nem volt gond, 180+ vagyok, ehhez mindig is széles váll, szálkás izomzat tartozott. Kék szem, rövid haj. Egyetem után elmentem dolgozni, de a helyzet nem változott. Folyamatosan szexmentes kapcsolatok, vagy ha néha volt is szex, arról inkább nem is akarok írni. Gondoltam kevés vagyok még mindig. Egyetem megint, másoddiploma. A helyzet változatlan. Egyetem megint, harmad diploma, második, majd harmadik nyelvvizsga. Jobb munkahelyek. A korosztályomnál már lényegesebben jobban áltam 30 évesen, saját lakás, autó. Szexmentes kapcsolatok folytatódtak. Oké, adjunk az élvezeteknek, vettem motort, egyébként addig is motoroztam, de most egy durva gépet. Motoros túrák. Szexmentes kapcsolatok. Újabb hobbik, újabb tanfolyamok, majd 6 év amerika. Szexmentes kapcsolatok. Hazajöttem, letettem egy UL pilóta szakszolgálatit, vettem egy UL repülőgépet, gyakran repültem körbe túra jelleggel az országot. Szexmentes kapcsolatok. Kiköltöztem vidékre, vállalkozást csináltam, a telek ahol élek nem mondanám kicsinek, szóval a boros pincétől a domboldalban levő elhúzható tetejű wellness medencén kezdve az erdős részen kialakított teraszig, a billiárd-bár helységig, a házimozi szobán keresztül a csillagvizsgáló teraszig minden megvan. Szexmentes kapcsolatok. A kommunikációm rendben, ugyanis gyakran járok cégeknek előadást tartani. Ott ismerkedem ahol csak akarok, a témáimat ha kell 3 nyelven előadom, nem iszom, drogozom. Nem vegyok unalmas, sőőőőt, mellettem aztán nincs unalmas pillanat még akkor sem ha nem csinálunk semmit. Tudok udvarolni, inkább úgy mondom imádok. Nem viszem túlzásba azért. Mivel mindent magamnak köszönhetek, a határozottságommal sincs baj.

Aztán szexmentes kapcsolatok.


Majd meguntam, megnősültem. Egyszerűen vannak az életben olyan dolgok amiket cipelnie kell az embernek. Nekem a szexmentes élet úgy, hogy igen erős a libidóm. Vicc nélkül 30+ nőn vagyok túl, és az mind ilyen volt. Erre nincs ésszerű magyarázat.


Tehát az a nő akinek egy magas, szálkás izomzatú, világott látott motoros és pilóta ilyen hátérrel, magabiztos fellépéssel, odafigyeléssel, nem egy punnyadó élettel nem szexi, akkor én kérek elnézést. Nárcisztikus sem vagyok, önző sem, inkább ezek ellentétei.


Kérdező! Ha valami nagyon nem megy, nem biztos hogy te vagy az oka. Ha valaki mindent megtett a változásért az én voltam, időt, energiát, pénzt nem sajnálva. Csak mondom, a 30+ nő között voltak modellek is fullos testtel, akiről azt gondolná az ember hogy kicsavarja az ágyban. Volt benne teljesen átlagos arcú, átlagos testű nő. Volt benne több diplomás, volt akinek csak érettségije volt. Teljes spektrumot végigjártam.

Volt olyan esetem, hogy fülig szerelmes volt belém a nő (29 éves), majd amikor átkaroltam, hirtelen mint akibe a villám csapott gyorsan 2 méterre ült. Neki ez túl gyors volt... 3 hónap után. Biztosan velem volt a baj. Aztán volt akinek megjegyeztem fél év után hogy oké hogy utazgatunk, meg program program hátán, de azért férfiból faragtak. Erre hozzám vágta hogy én csak "arra" hajtok. :)

Oké, be is fejezem.


Kérdező, ha neked a párkapcsolati életed a kereszted, akkor engedd el. Fogadd el. Nem veled van a baj, nálad sokkal gyengébb emberek is tudnak jó kapcsolatba kerülni, de nálad ez blokkolva van gyárilag. Ez a karmád része, most vezekelsz valamiért.

ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

" Ha valaki mindent megtett a változásért az én voltam, időt, energiát, pénzt nem sajnálva."

Voltál terápián is?

Pszichológia, sorskorrekciós beavatkozások?

Megfigyelted, mi a választott nőkben a közös és elkerülted azt?

Megtanultad, kik az érzéki nők és őket választottad?

ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ebbol a par sorbol nekem ugy tunik, hogy egy ontelt, onzo alak lehetsz.

Egy nagykepu pojaca.


De meg ha nem is igy lenne, manapsag olyan magasan van a noknel a lec, hogy gyakorlatilag lehetetlen megfelelni barkinek is.

ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

14. Amikor valakit nagyképűnek tartasz, valójában nem őt bírálod hanem önmagad. Itt nem velem van a baj, hanem az egód meghúzta a vészféket, jobbnak talált engem mint önmagad. Amit látsz belőlem az az álarc nélküli valóság. Előadhatnám magam PC nyelven is, 3 tőmondatba szedett divatos idézettel, vagy valami szabó péter féle frappáns optimista, ámde rád nézve hízelgó 5FT-os okossággal.


Figyu! Álarc nélkül legalább levegőt kapsz. Majd ezt a mondatomat levédetem. Ha már tehetségtelen, ámde apuci pénzén nagymenő pojácák, vagy tehetségtelen és még ráadásul csórók is verhetik a nyálukat, mondjuk az összes értékükre, szakáll, tetkó, ultra nagyképű paraszt viselkedésükre, akkor én aki már nem kevesett tett le az sztalra akár társadalmi szinten is, legalább ha már a való életben nem, akkor itt a gyk-n hagy legyek már ilyen. :) A való életben biztosítalak hogy nem pályázom az általad elért pozíciókra vagy értékeidre, szóval az egód is megnyugodhat. ;)


A nőknél valóban magasan van a léc, 90%-uknál én sem tudom hogy mire. De ez már ne az én bajom legyen, annyira meg nem érdekfeszítő egy ilyen nő, hogy leálljak rajta gondolkodni.

ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12. Az okos nok nem szeretnek szexelni..
ápr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16. Mondjuk ebbe van valami! A kifejezetten csinos és okos nők nekem mindig asszexek voltak, képtelenek voltak elengedni magukat, görcsösek, bénák voltak, emiatt nem is igazán szexeltek.
ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#12

Ne haragudj, de én a felét sem tudom elhinni,amit leírtál. :)

Ha esetleg mégis, akkor lehet, hogy valami a személyiségedben taszítja a nőket.

Még nem vagyok ugyan 50, de nem volt olyan kapcsolatom, ahol ne lett volna több-kevesebb szex. Már fiatalon, az első szerelmemmel nyaltuk-faltuk egymást, a volt feleségemmel is rendszeres volt a szex, főleg az elején. A mostani párkapcsolatomat inkább nem is mondom.

Veled ellentétben soha nem voltam elengedve anyagilag, jelenleg is szívességből lakok, a válásom után lenullázódtam. Volt időszak, amikor úgy éreztem, nekem már lefőtt a kávé, de mégis beköszönt a szerelem az ablakon.

A motor egyértelműen puncimágnes, motoros fesztiválon egy-egy koncert után tuti lekényeztetnek a lányok, akik direkt a motoros csávókra mennek, csak vidd el őket egy körre.

Ennyi év tapasztalattal pedig már az első randin észre kellene venned, ha csak figyelmet akar egy nő, de a farkadat már nem.

ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18. Akkor a farkamat egyik sem akarta. Tök mindegy.
ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: A 13-t írtam, miért nem válaszoltál?
ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!