Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek ha elvileg adott hozzá minden feltétel?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy hiába szeretnék barátnőt, nem jön össze sehogy és ennek nem tudom mi lehet az oka.

Rólam annyit hogy sokkal jobban nézek ki mint a legtöbb ismerősöm, egyetemet végeztem és 7 számjegyű összeget keresek havonta.

Szóval tudom magamról, hogy a legobjektívebben nézve is a választék teteje vagyok mégse találok barátnőt se az életben se a társkereső oldalakon miközben tőlem sokkal rondábbak és lúzerebbek boldog párkapcsolatban élnek.

Volt néhány rövidebb kapcsolatom, próbáltam jól viselkedni meg mindent amit ilyenkor illik, aztán pár hónap elteltével vége lett mindig.

Ott tartok hogy már tényleg nem tudom min kellene változtassak, mert igazából kimaxoltam amit lehetett, de mégse akar alakulni ez a dolog sehogy.



ápr. 1. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Unalmas vagy gondolom. Nem beszólásnak szánom. Hogy néztek ki a kapcsolataid? Miket csináltatok?
ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

"Szóval tudom magamról, hogy a legobjektívebben nézve is a választék teteje vagyok mégse találok barátnőt se az életben se a társkereső oldalakon miközben tőlem sokkal rondábbak és lúzerebbek boldog párkapcsolatban élnek."


Miden megbantas nelkul.

Rossz indulatu vagy es felsobbrendusegi komplexusod van.. az emberek tobbsege nem szereti az arogans pojácákat még akkor sem ha van mire annak lennie. Javaslok egy szakembert aki ujra epiti a szemelyisegedet ..

ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is a hozzààllàsodon kène vàltoztatni! A màsik pedig az lenne, nàlad lùzerebbek nincsennek! Csak szerencsèsebbek! Ez lehet mondjuk egy jò termèszet! Elèg is pont az èlet sikereihez! Kìvànom a legjobbakat!
ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán van problémám senkivel és azt sem hinném hogy sokat gondolok magamról.

Tisztában vagyok azzal is hogy ezt nem igazán lehet megválaszolni ennyiből, csak próbálom megérteni ezt.

Esetleg valakinek van hasonló tapasztalata?

ápr. 2. 00:05
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
le luzerel masokat , tehat alsobb rendunek tartasz bizonyos embereket.. nekem ez nem arrol arulkodik , hogy mennyire normalis vagy.
ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy fentebb hordom az orrom az indokoltnál csak igyekszem objektív lenni.

Látok olyanokat akik nem értenek semmihez, nincs normális munkahelyük sem, aztán az asszony tartja el őket. Olyat is aki megcsalja az asszonyt fűvel fával aztán mégis azt szeretik.

Úgy gondolom hogy ezeknél én jobb vagyok, és szerintem ezt mások is így kellene gondolják.

Szóval tényleg nem illenek rám azok a negatív tulajdonságok ami miatt általában nem kell valaki a lányoknak

ápr. 2. 00:23
 7/20 anonim ***** válasza:
Első lépésként bele kéne szeretni valakibe.
ápr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

8: És mit akarsz csinálni egy kapcsolatban?

És megvan ahhoz mindened? Pl. időd.

ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
"a legobjektívebben nézve is a választék teteje vagyok" Most kicsit nézzünk önmagunkba, a választék teteje az vonzó, kívánatos, azt jelenti, hogy szívesen párba állna vele a társadalom nagy része, mert mindenki valami jobbat akar. Tehát a kínálat, amiből a top válogat az hatalmas, nem ők vadásznak párra, hanem rájuk vadásznak. "mégse találok barátnőt se az életben se a társkereső oldalakon". Tehát akkor az objektivitás csak átcsúszik szubjektivitásba. Valami nem fedi a valóságot. Én csak egy öntelt barom vinnyogását látom a leírásodban, semmi mást.
ápr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Volt néhány rövidebb kapcsolatom, próbáltam jól viselkedni meg mindent amit ilyenkor illik, aztán pár hónap elteltével vége lett mindig."

Ha mindegyik hasonló okokból ért véget, akkor ott kell keresni a hibát.

ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!