Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy beszéljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy beszéljem meg a barátnőmmel? ? Egyre nyugtalanabb vagyok.

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyunk barátnőmmel, igazából semmi probléma nem volt, nem veszekedtünk, mindig egymás kedvében jártunk, és sokat foglalkoztunk egymással, rengeteg időt töltöttünk, és töltünk is egymással.


Leszögezem, hogy kissé önző típus vagyok, és egy kapcsolatban elvárom hogy én legyek a világ közepe.


Pár hete barátnőm elkezdett beszélni egy srácról akivel együtt dolgozik. Nem fordítottam sokáig rá nagy figyelmet. Azonban az utóbbi időkben egyre többet kell hallanom róla. Nagyon sokat beszélgetnek üzenetben, volt hogy előttem is, és még meg is hagyta hogy milyen jól elvannak. Sokszor kerül szóba, és ha megkérdem milyen napja volt, is van hogy megemlíti őt. Pedig őszintén, rohadtul nem érdekel. Pár napja beszélgettünk, és közöltem vele, hogy úgy érzem, kevésbé érdeklődő felém mint korábban. Erre annyit mondott, hogy csak a munka, fáradt, meg hogy természetes hogy egy kapcsolat elején érdeklődőbb az ember. Leszögezem, sok fiú barátja van, a legtöbbet ismerem, és eszembe nem jutna féltékeny lenni rájuk. De valahogy itt más a helyzet. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen megérzés. És egyre inkább zavar, és egyre kevésbé bízom meg benne. Sosem válaszolok semmit arra amikor róla beszél, gondoltam észreveszi hogy zavar. Egyszer közölte, hogy sokan azt hiszik, hogy tetszenek egymásnak, de mindig érezteti hogy neki barátja van, és hogy ezt a srác is tudja. Egyszer odáig jutottam, hogy emiatt vége nálam. Szerintetek hogy beszéljem meg vele? Vagy csak én gondolom túl?



2021. jan. 13. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkabb elsodlegesen azon dolgozz hogy nem te vagy a vilag kozepe. Lehet megfojtottad kicsit es levegore vagyik. Bar o meg nem tisztel az latszik. En beszelnek vele mindenkeppen, hogy zavar, de oszinten szolva imadom a noket, semmi bajom veluk, de ember legyen a talpan, aki megmondja miert csinalja ezt. Ha dugni akarna vele nem meselne rola.
2021. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

szóval dobni akarsz valakit, mert képtelen vagy feldolgozni, hogy van egy fiúhaverja, akivel jóban van.

az meg természetes, hogy megosztjuk a másikkal az örömünket. ha egy haverral jól eltöltöttem az időt, akkor ezt mondom a páromnak.

ha bármi olyan alakulna közöttük, szerintem pont hogy nem hallanál a srácról, ezerrel titkolni próbálná.

2021. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

"Egyszer közölte, hogy sokan azt hiszik, hogy tetszenek egymásnak, de mindig érezteti hogy neki barátja van, és hogy ezt a srác is tudja."

nem ez a lényeg?

faszé kell uralkodni a másikon. a párod nem a tulajdonod.

2021. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

"Leszögezem, hogy kissé önző típus vagyok, és egy kapcsolatban elvárom hogy én legyek a világ közepe."

Fogadjunk, hogy aztt gondolod, hogy ez teljesen rendben van és nem érted miért menekülnek tőled egy idő után :D:D Dobd ki a csajt, senki se érdemel egy ilyen gyökér pasit mint te, ha magától nincs elég esze akkor tedd meg neki ezt a szívességet.

2021. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Először is jó nagy hólyag vagy hogy ezt a kapcsolat elején kijelentetted.


Másodszor szerintem direkt húzza az agyad a barátnőd hogy ne érezd magad annyira nyeregben.


Harmadszor pedig egy nő nem foglalkozik, nem jópofizik más férfiakkal ok nélkül. Lehet hogy simán csak egy önző alak vagy a másik srác pedig valóban érdeklődik a barátnőd után ami imponál neki.

2021. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
amúgy ilyen problémáknál jut eszembe, hogy kötelező jelleggel elő lehetne írni minden fiatalnak néhány évet olyan suliban/munkahelyen, ahol 90 %-ban ellenkező neműek vannak. rögtön nem lennének problémák a férfi-nő semleges haveri viszony elképzelésével. rengeteg féltékenykedést és párkapcsolati gondot megúszna a világ.
2021. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj meg megnyugodni és hinni a barátnődnek, hogy nincs köztük semmi. Valószínűleg tényleg nincs.
2021. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
En azt gondolom, hogyha valaki folyamatosan a masik nemmel keresi a kapcsolatot, annak nem eleg a parjatol kapott energia. Ha neki folyamatosan mas ferfiak figyelme, baratsaga stb kell, hogy jol erezze magat, az ugyis a velem toltott ido rovasara megy. En ott kilepek a kapcsolatbol, nekem ez nem fer bele. Inkabb keresek egy olyat magamnak, akivel kolcsonos az ertekrendunk es egymasra forditjuk az idot. Persze ettol meg vannak barataink, csak az intenzitas egy joval alacsonyabb szintu.
2021. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát... én eleve férfias helyen dolgozom, 90-10% a nemek aránya. Egy férfi kollégával vagyok egy irodában. A pandémia óta pang itt bent a szociális élet, tehát bármi történik velem a munkahelyemen, az kb szinte mindig ehhez az egy emberhez köthető. Mert beszélgetünk, valamin röhögünk, kaját rendelünk. Ha a párom este megkérdezi milyen napom volt, akkor kb azt tudom elmesélni, hogy a Pistivel az volt hogy...

De eszébe sem jut féltékenynek lenni. Mert megbízik magában, és a kapcsolatunkban.

Vigyázz arra, hogy ne kezdj ilyen "kiugrasztom a nyulat" játszmákba belekezdeni, hogy kiügyeskedj valami olyan információt, ami nem is létezik. Mert így könnyen elveszítheted a barátnődet. Ha gyanakszol is, akkor csak magadban. Amíg nem látsz valami egyértelmű jelet. Az alaptalan gyanúsítgatás nem arról híres, hogy örökre összekössön két embert.

38N

2021. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem mindegy, hogy szóba jön a párod másik nemű munkatérsa vagy rendszeresen és szinte csak róla hallasz. Az én barátnőmnek is vannak férfi ismerősei, de amikor valamelyikkel túl sokat foglalkozott és egyikkel kapcsolatban kicsúszott a száján, hogy milyen jól megértik egymást, akkor mondtam, hogy nekem ez most már sok. Ha megtudom, hogy bármilyen módon kapcsolatban van vele (beszél, ír, követi, stb.) akkor végeztünk.

Persze ő is elmondta azt a szöveget, hogy tud rólam a srác, de ha egy nő egy másik férfival beszél rendszeresen, akkor ezt minden egészséges férfi bátorításnak veszi.

Ha én lennék a jó barát, akiről sokan azt hiszik, hogy tetszünk egymásnak, akkor az első adandó alkalommal én is lecsapnék.

2021. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!