Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van itt, aki 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt, aki 30 évesen is erősen kötődik a szüleihez, családjához?

Figyelt kérdés

Lassan 30 éves leszek, van egy parkapcsolatom is, de ragaszkodok olyan elmenyekhez, programokhoz, amiket korabban a szuleimmel csinaltam. Nem fiatalok ok sem, apam lassan 70. Es o meg szivesen menne velem ide-oda. Na már most a párom nem olyan tehetős, vele komolyabb utakra nem tudnánk elmenni pénz meg időhiany miatt. Tavaly is fura volt, hogy en szuleimmel 12 napot utaztam Torokorszagban, amig o itthon volt.


(Meleg vagyok, es errol edesapam nem tud. Anyukam ezt nehezen fogadja el.)


Mit javasoltok nekem?



ápr. 3. 10:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%
fujj
ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%

Ilyet még sosem írtam senkinek, de szégyelld magad,hogy a párod itthon hagyod és ennyi időre szülőkkel mész. Még egy-két nap hagyján...

Jegyezd meg jól, mert az élet úgyis megtanít rá - első a párunk, a társunk. Minden és mindenki utána jön !

Sajnálom a párodat is,mert nem érdemel ilyen "társat". te pedig senkit nem érdemelsz, amíg anyuka és apuka lesz az életed közepe!


Lehet megsértődni,de nagyon felháborító amit írtál.Okosabb lett volna,ha megtartod magadnak ...

ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Miért felhaborito? Legyen rossz a viszonyom veluk? A parommal is megyek utazni majd, nyarra is tervezunk valamit. Neki viszont sokkal rosszabb a viszonya a szuleivel, szoval o nem is nagyon csinal veluk semmit. Csak pofaviziteket tart 3-4 havonta.
ápr. 3. 10:30
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

Én se tudnám elképzelni így 28 évesen, hogy a szüleimmel menjek 2 hetes nyaralásra, a páromat meg otthon hagyjam. Pár nap oké, de 2 hét azért fura.


Amúgy ezért kell úgy párt választani, hogy az anyagi helyzetet is nézed. Vagy legyél annyival gazdagabb, hogy tudd neki is fizetni, vagy válassz olyat, aki veled kb. egy szinten van.

ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

30 elmúltam, de egyáltalán nem kötődöm a családomhoz.


18 éves koromtól lényegében egyedül élek.

ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Én kötődöm hozzájuk, viszont 2 hét nekem is soknak tűnik. Különösen ha ez többször előfordulna. Nem jól hat a kapcsolatra a táv egymástól. Teljesen mindegy, hogy két hétről vam szó vagy távkapcsolatban vagy.
ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%

Első a párod. Ha nincs annyi pénze és tényleg a párodnak tartod, nem gond kipótolnod. 2 hetet nélküle végig csinálni meg nettó szemétség. Teljesen mindegy, milyen kapcsolatban vagytok a saját szüleitekkel.

Én jóban vagyok a szüleimmel, de a párom nélkül nem mennék nyaralni. Ha pénzügyileg lennr problémánk, akkor megyünk rövidebb időre vagy máshova. Vagy én adok bele többet, de akkor is vele megyek.


29N

ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

Itt mindenkinek szól: a párkapcsolatok múlandóak, a családod az, aki - ha alapból jó a kapcsolatotok - mindig melletted lesz. A fújolók majd még koppannak, mikor elhagyják őket.

Lehet pár is, meg család is. Nem igaz, hogy bármelyikről is le kellene mondani!

ápr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Azért a kérdező helyzete komplikált, ha az apja nem tud a pasiról. Nehéz lenne megindokolni miért viszi magával.

Én eleve nem lennék eltitkoot "pár". Innen indul.

Mi járunk nyaralni családilag. Jönnek a tesóim, szüleim és persze a párjaink. De, ezek is max 1 hetes "bulik".

Sok lenne a két hét, pedig jó a kapcsolat, hetente egyszer megyek hozzájuk, húgomék is, nővérem amikor tud 1-2 hétre haza jön külföldről. Szóval van bőven közös idő, de, a párjaink is jellemzően ott vannak, ha nyaralunk, sütögetünk, ilyesmi.

A te esetedre nincs megoldás, ha nem vallasz színt. És az anyagi része még akkor is ott lenne.

ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem egyszerű a helyzet, főleg úgy, hogy apukád nem tud arról hogy meleg vagy. Párod mit szól ehhez? Ha ti normálisan le tudjátok ezt kommunikálni és nincs belőle konfliktus, meg párod megértő ezzel kapcsolatban akkor szerintem nincs miről beszélni.

Nekem mondjuk pl. biztos eszembe nem jutna, hogy az enyémnek azt mondjam ne menj el a saját szüleiddel valahova. Ha 2 hétre akkor 2 hétre. Azért ne csináljunk már úgy, hogy ez annyira jaj de sok idő. De ahogy az előttem szólókat olvasom lehet a kissebségben vagyok ezzel.

Abba mondjuk belegondoltatok, hogy mivel a kérdező említette, hogy idősebbek a szülei bármelyik ilyen út az utolsó lehet velük? Inkább ezt kéne mérlegre tenni a “párom a legfontosabb” érv mellé.

ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!