Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájóbb, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájóbb, és hogyan tudtad kiheverni azt, hogy elvesztetted, akit szerettél?

Figyelt kérdés
Tudom, szemétség megkérni valakit arra, hogy meséljen arról, mi volt élete legnagyobb fájdalma, vesztesége a párkapcsolatot illetően, ezért arra kérem, csak az írjon, aki túl van rajta már!
2010. okt. 26. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán az első ember az életemben..8 hónapig hazudtam neki msnen,majd lebuktam,elém jött,nem volt már menekvés..Aztán mivel kori volt a lábamon elmentem mellette,úgy hogy hozzá se szóltam..ez egy pénteki nap volt..focis oldalon ismertem meg amúgy,Fradista én pedig Újpest szurkoló vagyok..Vasárnap Fradi meccs után eljött hozzám,megbeszéltünk mindent,összejöttünk,csók stb,másnap nálam aludt és reggel volt szex is..mindezt úgy hogy vele csókolóztam előszőr,szóval szűz is voltam,mindenben ő volt az első számomra..Teltek a napok,rájöttem,hogy nem érzek semmit se,és szerintem ő se..megbeszéltük hogy legyünk barátok,de azért utoljára volt egy orális szex..nagyon kijöttünk az ágyban,ahhoz képest hogy ő volt nekem az első. :) Aztán miután ezt megbeszéltünk meg minden rájöttem,hogy én mégis szeretem őt , mondtam neki,de azt mondta hogy nála ez csak barátság,de még átmehet nála is szerelembe..mondanom se kell,hogy nem ment át..Azóta is összejárunk,de nem vagyunk együtt,már talán annyira nem is szeretem,de azért még egy kicsit igen,és ragaszkodok is hozzá,ugyebár hogy nekem ő volt mindenben az első.Persze nem tudja,csak azt tudja hogy szűz voltam(ezt is utólag mondtam el),de azt nem hogy semmit nem csináltam még..de agyon dicsért,úgyhogy valamit nagyon jól csinálok. :D

18/L

2010. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legfájóbb, vagyis megalázóbb, hogy 20 évesen elvárta volna tölem azt az anyagi szintet, amit az MTV-n a bulizós kislányoknál látotott. Egy öregember meg is tudta adni neki.

Szerinted?

2010. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éve megismertem egy lányt egy nyári táborban. Tábor végefele érkezett úgy másfél héttel. Egyik este volt egy kis buli, és hát iszogattunk, és hát eléggé bejöttünk egymásnak.Aztán elmentünk WC re, utána kiesett egy kis idő, de utána jött eddig életem legszebb pillanata.Hajnal volt már, és felkelő napnál csókolózni először, hát nekem azóta sem sikerült ilyen jólsikerült első csókot összehozni.Lényeg hogy utána összejöttünk.Szex nem volt, nem akartam elsietni vele.Szóval vége lett a tábornak, és elköszöntünke egymástól, ugyanis az ország másik végén lakik.Próbáltuk a távkapcsolatot, de egyszerűen nem működött..szakítottunk. Én ott akkor meghaltam, és azóta is nehezen vagyok túl ezen, sőt semennyire, mert 2 hete találkoztunk.. és rohadt mód felkavaró volt..én nem hoztam fel semmit, nem akartam belekavarodni ismét, de mióta hazajöttem, megint érzem az űrt magamban..:( Azóta hogy szakitottunk, úgy nem is szerettem még senkit.. és ez azért már kezd idegesíteni..:S szóval most megvagyunk"baráti" szinten.. elég szar.. 20/F -Sz-
2010. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!