Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de nem tudom kiheverni, szeretnék felejteni, vagy visszakapni?

Figyelt kérdés
Én egy 28 éves lány vagyok, akit már lassan 5 honapja megcsalt az 1 éves kapcsolatából való barátja. 1 év után még volt viszonyunk ,csupán csak testi!Aztán ahogy szépen lassan rájöttem,hogy van egy 2. személy a másik oldalon akihez még járkál, beakartam vele fejezni.Viszont ő nem hagyta,és újabbnál újabb békülésen estünk át.MIndig ígérte hogy otthagyja ,de nem tette meg.Most már lassan 1 hete van hogy lerázogatom,mert megint békülni szeretne, de ugyan azt csinálja.A lelkemre akar hatni.Arra gondol, ha eddig sikerült most is fog.Jön a szövegekkel,hogy hiányzom neki,és nem akarja hogy abbahagyjuk. Hát van szíve az ilyennek?Már mondtam neki sokszor, ha őt akarja, engem hagyjon már,legyen szíve.De nem,mert hogy én hiányzom,és hamarosan otthagyja.Mindig csak ígérgette. Mit tegyek hogy könnyebben elfelejtsem?Az a baj még mindig szeretem,és jár is rajta az eszem,mivel miért jár vissza hozzám ha már egyszer nem voltam neki jó,és megcsalt.Biztos van oka! Néha érztem is hogy szeret mikor 1 napot együtt töltöttünk a másik lány hátamögött. Ugyanis megfordult így a kocka, most velem csalta őt már 4 honapja.Tanácstalan vagyok, miért csinálja ezt, mit tehetek hogy abbahagyja,esetleg újra az enyém legyen teljesen, vagy képes legyek felejteni.Mit ajánlotok?Az a baj még szeretem.Köszi a válaszokat!
2011. jan. 20. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya egyszer átúszta a Dunát, az máskor is meg fogja tenni. Hagyd inkább, ne agyalj rajta. Jobbat érdemelsz. Persze ha neked jó, hogy megcsalnak, akkor hajrá...
2011. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Peston ***** válasza:
100%

Szia!


Erősnek kell maradnod. Elhiszem, hogy szereted, elvégre 1 évet nem dob el könnyen az ember, viszont ha ezt a játékot játssza veled, ne legyél benne áldozat, ne legyél benne "egér", mert ez a macska-egér játék körforgás lesz. Nyilvánvalóan a srácban a vadászösztön tombol, és ha hagyod magad neki, akkor úgy érzi, elejtette a zsákmányt, és vadászik tovább. Meg ha hagyod neki, nyilván azt érzi, hogy bármeddig csinálhatja, és neki ez a normális, szerinte így van ez jól. A legtöbb, amit tehetsz, hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot - nem feltétlen örökre - , és próbálsz "önállóan" élni, netán ismerkedni más emberekkel - hidd el, jó barátokat is lehet így szerezni, nem csak pasit! :)


Sok sikert! :)

2011. jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fibbrizzo ***** válasza:
100%
Tudom milyen ez én a barátnömmel voltam igy többször kiderült hogy mással kavart de mindig visszakönyörögte magát a végén meg kiderült hogy csak kihasznált és a végeredmény 3 honap depresszio .de sikerült tultennem magam rajta .a véleményem az ne hagyd hogy a szivedre hasson mert tudja hogy ki tud használni és visszafogadod.egyébként ha igazán szeretne nem csalt volna meg .én ugyanis ha szeretek valakit igazán biztos nem csalnám meg mert tudom milyen rossz érzés ha megcsalnak .
2011. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben "használnám". Bár én nem vagyok egy lelkizős Lány, és nem zuhanok meg szakítások miatt, így a saját tapasztalataimmal nem biztos, hogy segítek Neked, mert nem vagyunk egyformák. De én ha szeretek valakit, úgy vagyok vele, hogy a kicsi is több, mint a semmi, szóval beletörődnék, hogy van neki más is, és szép lassan elhidegülnék Tőle, de míg nekem is jó, addig folytatnám a kapcsolatot. Közben persze nyitott szemmel járkálnék, és keresnék mást! Ezalatt az idő alatt még neki is megjöhet az esze, és lehet visszamegy Hozzád, viszont fordulhat is a kocka, és lehet Te dobod végleg, mert közben rátalálsz az Igazira!
2011. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindegyik tetszett, értékeltem is!Viszont az utolsónak annyit mondanék, hogy igen!A szex működik, és tudja ő is, és valószínü ez az ami miatt visszajár hozzám,meg némi érzelem.Sokat veszekedtünk "anno ő erre fogja hogy én hajszoltam bele hogy másfele kacsingasson,mert gyomoridegekbe kergettem. Van benne valami,nem vagyok egyszerü eset.De akkor sem mentség ez arra hogy így megalázzon, megcsaljon.Hazudozzon rendszerbe. na szóval próbáltam így, de az a baj hogy nem akarok második lenné, és bánt hogy ő ozstja ki a napokat mikor ér rám.Azért mégiscsak nő vagyok. Talán lehet ezért kéne megszüntetni teljesen, így legalább kiderül mennyit érek neki!
2011. jan. 20. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy a pasid egy gerinctelen féreg. Én nem engednék neki többet a helyedben.

Mert csak szórakozik...

Jobbat érdemelsz mindenképp, szóval szerintem ez felejtős.

Ilyen embert szeretnél, aki porig alázott többször is?

Ugyan már gondolkodj egy kicsit...

2011. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:46"


Egyetértek.

2011. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen használtam egy darabíg, míg a gyomrom engedte.CSak a baj hogy gyomorideg kap el ha nincs velem,és tudom együtt alszanak.sajnos többet érzek iránta,ezért nem megy. Volt ilyen kapcsolatom, (csak szex, és ennyi.Szerettem is az illetőt arról az oldaláról,és a szex tökéletes volt vele.Na ott meg ő volt a hunyó.Lehet ezt kapom vissza? Ott ő volt belém szerelmes, én meg belé nem.na de nem voltam vele gerinctelen.nem csaltam meg!!!!!)de hidjétek el ha eljön az ember életében az igazi, sajnos az ember ilyen ,akkor nehéz kikapcsolni az érzelmeket :(
2011. jan. 20. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát figyi, nem tudom, lehet azért mert, nem vagyok nő, vagy szimplán több bennem a büszkeség, de nem tudnám azt csinálni amit a "09:46-os" egy olyan csajjal aki visszasírja magát ugyanilyen helyzet után, bár lehet csak én vagyok így ezzel, amolyan megbocsátok, de nem felejtek típus vagyok. Jobbat érdemelsz minthogy egy ilyen tagnak megadd ezt az örömet, hogy vele vagy. Ne köss alkut magaddal, inkább találj valakit akinek meg se fordult volna a fejében már az első körbe se, hogy lecserél egy másodhegesűre és utána még üres ígéretekkel puncsolja vissza magát egy kis alamizsnaszexért. Elhiszem, hogy nehéz de minnél több időt pazarolsz rá neked lesz annál nehezebb...


22/F

2011. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!