Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől válhat egy férfi elképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válhat egy férfi elképesztően féltékennyé? Mi válthatja ki ezt?

Figyelt kérdés

Alapvetően barna göndör hajam van, de már nagyjából 4 éve festetem mély vörösre. (Valami ilyesmi a szín: [link]

Mikor megismerkedtünk, olyan fél éve, akkor is nyilván ilyen hajam volt. Ez úgy működik, hogy mindig fakul kicsit, meg persze lenő, és változó, de 2-3 havonta megyek festetni. Csütörtökön voltam fodrásznál a szokásos szín lett, meg picit vágott is a fodrász. A párom meglátta, és közölte, hogy azt hitte, hogy most, hogy már komoly kapcsolatom van nem fogom ilyen “pasi csalogató rá” festetni a hajam, és hogy tuti meg akarom csalni, vagy már csalom is. Ez van akkor is ha esetleg piros rúzst teszek fel, bizonyos ruháimnál is ez van. Pedig konkrétan ugyan ilyen volt a srílusom amikor megismerkedtünk, mint most. Kitettem instára egy képet amin egy barátnőmmel kávézunk, és az egyik kollégám annyit kommentelt, hogy “csinosak vagytok!” Erre én annyit írtam, hogy “Köszi!😁”. A párom amint látta, közölte, hogy “ez a faszi tuti dug téged.” Őszintén már nincs kedvem ezekhez a beszélgetésekhez. Nagyjából egy hónapja csinálja ezt napi rendszerességgel. A legdurvább az volt, mikor aktus közben volt merszem becsukni a szemem, és rögtön közölte, hogy biztosan másra gondolok, úgyhogy nyugodtan menjek és csináljam vele. Majd mikor ő végzett csak úgy otthagyott. Szerintetek lehet ezzel valamit tenni? Vagy szakítsak és kész? Én szúrtam el valamit, csak nem veszem észre? 21N (ő 23, ha ez számít)



ápr. 7. 01:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

"Háttérben állhat korábbi megcsalás trauma, esetleg elvált szülők családmodellje."


Vagy csak ő dugna félre és használná ki minden alkalmat, és ezt vetíti ki a kérdező.

Neten edukalt,onjelölt pszichomókusoktól mentsen meg mindenkit az eg.

ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Eddig is pszichopata volt, csak ügyenesen titkolta - nyilván, hiszen ha előre kiderül akkor egy kicsit is értelmes nő soha nem jön össze vele. Most hullik le az álarc, eddig bírta.
ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
lehet valtozott a viselkedesed ezert gondolja..
ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megerősítettek abban, hogy szakítania kell, és hogy ez már túl van a normális határon.
ápr. 7. 16:59
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
A normális határon nagyon túl van.
ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!