Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy jobban kívánjon a párom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az elején nagyon jó volt minden, viszont az utobbi időben nagyon megromlott köztünk a dolog. Szexelni nem akar velem és a szenvedélyes csókokat is mindig visszautasítja. Többször rákérdeztem már azt mondja nincs különösebb oka nem velem van a baj, nincs más pasi a dologban, csak szerinte lejárt a rózsaszín köd és alakul át a kapcsolatunk és nem igazán tud mit kezdeni ezzel a helyzettel. Minden nap együtt vagyunk, de nagyon rossz így, mintha csak egy jóbarát lenne egy nagyon kis plusszal.

ápr. 7. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Elmúlt részéről a fellángolás irántad. Nem szerelmes beléd és nem is lesz soha. Annyit tudsz tenni, hogy elhagyod és keressel más nőt aki tudna téged szeretni.
ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg már megcsalt téged egy sportos, jó genetikájú tini fiúval.
ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg időt együtt töltünk, nem igazán lenne alkalma megcsalni és szoktuk is nézni egymás telefonját, úgy értem nincsenek titkaink egymás előtt.
ápr. 7. 21:32
 4/14 anonim válasza:
100%
Akkor lehet dobni fog.
ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudod elérni, mert nem szerelmes beléd és mégcsak nem is kíván téged mint férfit. Minél jobban erőlteted annál inkább irtózni fog tőled.

Egyszer csak összepakol, kidob téged a francba.

Miért nem tudod elfogadni, hogy nem akar veled szexelni, csókolózni, miért erőlteted magad rá?

Hagyd békén!

Keress mást!

ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értem egy nőben, hogy fordulhat át ilyen szinten a dolog rövid idő alatt. Korábban oda volt értem állandóan csókolt az utcán is. Meg azt sem értem milyen okból marad mégis velem ennek ellenére, mert semmilyen anyagi haszna nem származik a kapcsoltunkból és közös vagyonunk sincs.
ápr. 7. 21:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó veled mint barát, kapcsolatfüggő, nem tud szingliként létezni.

Fellángolás voltál neki.

Olvass utána. Annyit elárulok, hogy az alapja a vonzalom és ha az eltűnik már nem fog vágyakozni rád.

Nem alakult át szerelemmé. Ez nem a te, vagy az ő hibája.

Nincs magyarázat rá miért nem alakul át a fellángolás szerelemmé. Egyszerűen nincs és nem is lesz a te kapcsolatodban. Engedd őt el, mert megcsalás lesz a vége.

ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezt a döntés nem nekem kellene meghozni, ha részéről szűnt meg a vonzalom, mert én még mindig nagyon szeretem, sőt mióta ez van azóta még sokkal jobban felerősödött bennem. Minél elutasítóbb, annál jobban kívánom, nála viszont az ellenkezője történik. Ördögi kör. Azért tettem fel a kérdést, hátha ki lehet ebből lábalni valahogy, talán ha nem foglalkoznék vele ennyire és próbálnám azt mutatni, hogy én sem vonzódok stb de úgy látom a válaszok alapján, hogy erre nincs esély, hogy javuljon.
ápr. 7. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte lejárt a rózsaszín köd"

Lehet, hogy szeretett volna összeköltözni veled vagy házasságra gondolt és te nem vetettél fel ilyesmit, ő pedig csak várt és nem indítványozta/sürgette?

ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most idén terveztünk volna összeköltözni, viszont ebben is bizonytalanok voltunk mindketten. Vidékiek vagyunk, de ő Budapestre járt egyetemre és ott szeretne majd dolgozni is. Legtöbbször hétvégén voltunk együtt. A sulit befejezte, de még nem helyezkedett el és azóta itthon van vidéken és sokat együtt vagyunk. Az lett volna a terv, hogy költözök hozza, de kicsit én is bizonytalan voltam a városi élettel kapcsolatban. Mióta itthon van azóta romlott nagyon sokat a kapcsolatunk.
ápr. 7. 22:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!