Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelt kérdés
Párom utazik egy hétre nyaralni a barátaival. Oké, de telefonon sem beszélünk előtte. Igaz ma akart, de én munka miatt nem tudtam már így,este. Azt mondta akkor már sajnos nem tudunk beszélni előtte telefonon, mert holnap már együtt lesznek egyiküknél délutántól, másnap utaznak. Nem értem, attól még holnap este miért ne beszélhetnénk picit.
ápr. 29. 22:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Mert a másik csajánál lesz és zavarnád action közben.
ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy :D biztos, hogy a barátaival lesz. Csak nem értem, ha amúgy is együtt lesnek egy hétig, holnap este miért nem fér bele egy telefon beszélgetés köztünk. Lehet nem tud úgy különvonulni, mert pici a lakás mondjuk, ezt nem tudom.
ápr. 29. 22:19
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

És miért kéne ehhez különvonulni? Az én barátom simán felhív a haverjai előtt.


Irigylem a naivságod.

ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciki vagy a haverok előtt. Vagy nőnél lesz.
ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szegény lány…..nem tud felhívni a haverjai előtt? Valszeg nem akar felvállalni, szégyell vagy tényleg van egy másik “nője”.
ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is tul naiv vagy, erre nincs semmilyen mentseg.
ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak. Én vagyok a pasi :D de ilyen helyzetben ha nem írja le vki, mindig azt hiszik, hogy a haverozós a pasi, és persze ő a hibás. Bezzeg ha leírom, hogy én vagyok a pasi, mindjárt jönnének az elnyomom, nem hagyom élni, ilyen hozzáállással nem való nekem kapcsolat kommentek :D látszik, hogy többségében nők vannak itt, és vhogy mindig úgy forgatják a dolgokat, hogy a nőnek mindent lehet, nekik el kell nézni mindent :D
ápr. 29. 23:08
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Neked mi bajod van?

Ki mondta hogy fordítva másképp lenne?

ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak ismerem az itteni mentalitást. Persze vannak normálisak, de nagyon ritka. Pasik nem haverozhatnak napokat, mert megcsalják, lesz@rják a másikat, ha a nő barátnőzik, akkor viszont hagyni kell élni, nem szabad megfojtani
ápr. 29. 23:14
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

Ismét egy sértődött férfit láthatunk! Aki már megint sokat képzel bele a válaszokba és átformálja.

Ha a nőd csinálja ezt akkor is kuka.

Ez a hülye szöveg, hogy jaj a nők úgy gondolják hogy nekik mindent is szabad…nos mi van ha én meg azt látom, hogy a férfiak hiszik ezt? Ooo jaajj most akkor mivan?? Kinek van most igaza?!

ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!