Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a baratnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a baratnőmnek nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és eddig is zavart, hogy előttem már volt nem egy párkapcsolata és egyéjszakás kalandja, viszont nekem ő az első. Nem mindig kattogok ezen egyébként valamikor 1-2 hétig eszembe se jut, de aztán megint visszatér és nem hagy nyugodni. Alapjáraton nem szoktunk veszekedni egyáltalán, semmiféle konfliktus nincsen köztünk, nagyon szeretjük egymást, de ez a gondolat sokszor felemészt engem és egyszerűen nem tudok elmenni mellette. Valószínű hogy ha nekem is lett volna korábban párkapcsolatom semmi baj nem lenne. Nem akarom hogy egy ilyen ,,kis dolog'' miatt menjen tönkre a kapcsolatunk. Nem akarom elveszíteni egy ilyen hulyeség miatt. De egyszerűen nem tudok ezen továbblépni. Mit tehetnék? Hogyan engedjem el ezt az egészet? A válaszokat előre is köszönöm. (Huszonévesek vagyunk mindketten)
ápr. 30. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Ismerkedj meg az első barátjával :D


"Szia én lenni Abdul" - mosolyodik el - "tudni te én miért nem tud visel rövidnadrág, igaz?"


Hehe.

ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
ez a szuzeknek a dilemmaja, inkabb orulj, hogy farkalhatsz valakit
ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Anno nekem is voltak ilyen gondolataim, de aztán egy rakat csajt megkeféltem és már nem jutnak eszembe ilyenek.
ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Mi zavar jobban? Az hogy neki voltak mások, vagy hogy neked nem?
ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Leginkabb az hogy, neki igen, az, hogy nekem ő az első az nem érdekel, engem nem vonzz az hogy mással lefekudjek, mert szeretem
ápr. 30. 15:56
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Értem tehát hagyjam ott, még akkor is ha életem szerelme, mert legalább majd a következőnél nem fog már ilyen probléma zavarni?
ápr. 30. 15:57
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"Valószínű hogy ha nekem is lett volna korábban párkapcsolatom semmi baj nem lenne."


Irigy vagy rá, ennyi.


Pluszban kisebbségi komplexusod is van és ha nem kezdesz el velük valamit tönkre fog menni a kapcsolat.

ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem irigy vagyok rá, ezt úgy értettem hogyha mondjuk nekem is lett volna korábban kapcsolatom akkor valószínű jobban bele tudnám képzelni magam a szituációba
ápr. 30. 16:04
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
"Mondom", hogy irigy vagy rá és persze önbizalomhiányból fakad.
ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul állsz a szexhez. Ha nem rendezed ezt le magadban, annyi.
ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!