Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigy rám a párom. Ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy rám a párom. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egyre feltűnőbb, hogy sérteget, bánt, rajtam vezeti le a feszültséget, aminek nem én vagyok a valódi oka, csak mint eszköz használ arra, hogy a saját belső frusztrációit levezesse... Nem elégedett magával, irigyli tőlem a könnyen szerzett munkámat, barátaimat, önazonosságomat.

Több kérdést olvastam már itt a másik oldalról, olyanoktól akik magukon fedezték fel az irigységet és tenni szeretnének ellene, ez becsülendő, és persze szinte csak így lehet ezt feloldani, de kíváncsi lennék erre az oldalra is. Mit tehetek én, hogyan segítsem?

A munkahelyi sikereimet már egyre kevésbé merem megosztani vele otthon pl... inkább a saját értékességére igyekszem rávilágítani.

Van valaki hasonló cipőben?


26 éves nő 33 éves irigy pasival



#féltékenység #irigység #irigy a párom #féltékeny a sikereimre
ápr. 30. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kéne. Nem fog megváltozni soha.
ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van az a típus, aki rosszul van attól, ha nem érzi magát uralkodó pozícióban egy kapcsolatban, ehhez pedig szüksége van arra, hogy a másik fél alárendelt legyen minden téren, fizikailag, szellemileg, anyagilag stb.. Ha ő is ilyen, akkor nem lesz változás soha az életben.


Mióta vagytok együtt?

ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lenne ha elhagynád. Úgyse szeret téged eléggé.
ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, és ragaszkodunk egymáshoz, ebben biztos vagyok. 2 éve vagyunk együtt és az első 1,5 évünk harmónikusan telt, kb 4 hónapja ütötte fel a fejét ez a probléma. Szerintem alapvetően jó ember, de újabban nem látja mennyit bánt és nem néz mögé - magába. Én pedig az vagyok aki csak nyel, nem rúg vissza, de ez nem hosszan fenntartható állapot.
ápr. 30. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmult a rozsaszin kod, es bar kotodes kialakult, de a tisztelet az eltunt a kapcsolatbol iranyodba. Itt mar csak rajtad mulik meddig turod, mert jobb mar nem lesz.
ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni, egy ideig lehet abbahagyja, ha sokat veszekedtek ezen. Aztán kezdődik újra majd. Vagy elmegy terápiára, vagy szakítani fogtok.

Sajnos az nagyon lélekromboló, ha sikereidet sem mered megosztani, nehogy akit szeretsz és elvileg szeret, az nehogy megbántódjon. Leírni is rossz.

ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!