Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas lenne a megoldas?N

Figyelt kérdés

Nagyom osszevesztunk a baratommal. Nem ezaz elso veszekedes ami miatt most ez jutott eszembe. Viszont ez a mostani szamomra rendkivul fajdalmas es értetlenül allok az egesz elott.


Mondtam neki, hogy amíg parkolot keres(5perce keresett) addig en elindulok gyalog a boltba ahova beszeltuk, hogy elsétálunk. Erre kiabalni kezdett, hogy most komolyan kepes vagyok elindulni addig? Itt kicsit megszeppentem majd visszább vette hangjat es kerdezte akkor elindulok? Mondtam igen. Elindultam majd par perc mulva szolt, hogy lat engem varjam be. Bevartam es akkor mar nagyon ideges volt, aggressziven beszelt hozzam.

Mondtam nem ertem miert lett aggresziv, ha nem szerette volna, hogy elinduljak akkor ezt is mondhatta volna, hogy szálljak be autoba keressek vele helyet vagy ne induljak el. Erre megint elkezdett engem bántani, hogy nekem mi az, hogy ez magamtól nem jut eszembe. Majd ilyeneket mondott o nem fogadja el, hogy en ezt mondtam, hogy elindulok es az erveim se. Valamint, hogy semmit sem jelent o nekem, ha kepes voltam elindulni nelkule.


Hazaertunk es folytatta ezeket plusz azt kezdte mondani, mint altalaban, hogy “es te?? Te mit hibaztal?” Belefaradtam a vitaba es mondtam, hogy jo engem mar nem erdekel az egesz, nem erti meg, hagyjuk.


Ezutan szo nelkul itt hagyott. Mostansag ezt eljatszotta velem, hogy szo nelkul elment, ha volt egy vita.


Nekem ez nem fer bele, egy felnott ferfirol van szo, nem gyerek.


Rosszul erzem magam, nem hiszem, hogy ez normlis vislekedes amit csinal.

Kerlek valaki mondjon valami tanacsot, nem vagyok jol. Nem tudom, hogy tenyleg en rontottam el? Erdemes ilyen emberre alapozni??


ápr. 9. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért.Vagy.Vele?
ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Miota vagytok együtt és mióta vannak hasonló veszekedések?
ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenapró dolgokon így ki tud bukni, és ennyire gyerekesen kezeli a dolgokat, sok jót nem jósolok nektek. Szerintem nincs értelme.
ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te nem rontottál el semmit, ez egy idióta őrült. Ha nem talál parkolót akkor minek állj ott egyhelyben mint egy zsák krumpli? Elmegy, leparkol és utánad megy. Ennyi lett volna. Ezen mit lehet így kiakadni? Szerintem itt vagy más bajok is vannak amiért eleve ideges vagy ahogy írtam szimplán egy barom.

Mindkét esetben a megoldás a szakítás. Elköszönsz és mész. Még mielőtt egyszer megver valami általa óriásinak vélt hiba miatt.

ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Találsz jobbat!
ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szenvedés...egy nyűg lenne a nyakamon....az a kb. jajj basszus hagyjuk már...semmi kedvem kategória.


Minél előbb kilépsz belőle, annál több időd marad egy másikat találni.

ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. En is ezeket erzem amit irtatok, hogy ertelmetlen dolgon hisztizett es biztosan az all a dolog mogott, hogy bizonytalan onmagaban hiszen, mint kiderult azt vagta fejemhez, hogy “o nem is fontos nekem, ha elindulok egyedul”.


Bennem is az van, hogy szakitani kellene, tegnap el is mondtam neki, hogy a teljes viselkedese miatt ugy erzem nem akarom ezt tovabb folytatni es hagyjuk egymast. Nagyon nem akarta hagyni, kerlelt, hogy utolso eselyt adjak neki stb. Mondtam, hogy rendben akkor legyen igy utolso… de en mar nem hiszek ebben. Azert sem, mert hiaba mondtam el neki latom, hogy nem erti meg mi a problema a viselekdeseben es csak arra koncentral, hogy akkor o most szornyu ember, hibas ember vagy arra, hogy bezzeg en mit rontottam el..

ápr. 10. 10:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen személyiség. Ha csak egy nehezebb időszakában lenne hisztis, vagy egyszer-kétszer fordult volna elő, az még javítható (de nem tolerálható) lehetne, de ha ez folyamatos, és nem is érti, mi a bajod, akkor felejtős.
ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Ja de csak mert neki 10x annyi idő lenne mást találni.


neked viszont a..."jajj hagyjuk már unom már nincs kedvem hagyjál már" kategória

ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő most egy szörnyű ember. Normális ember így nem viselkedik ráadásul nem is érti a lényeget de ami rosszabb nem is akarja mert nem, hogy elgondolkodna a viselkedésén csak fújja a magáét. Mert ha elgondolkodna akkor szerintem rájönne, annyi esze csak van.

Szerintem nem kellett volna utolsó esélyt adni, annak akkor lenne értelme ha értené mi volt a rossz. Így nem változni akar /fog hanem csak meg próbálja türtőztetni magát ami hosszú távon nem fog menni. De hát majd rájösz.

ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!