Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal jól alakul nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal jól alakul nagyon minden, viszont ő mindenképpen a fővárosban vagy környékén akar élni később, én viszont nem vagyok benne biztos. Ilyenkor csak a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek itt rokonaim, Győr környéki mindenki. És nem tudom így van-e értelme folytatni, ha nem vagyok benne egyáltalán biztos, hogy tudnék - e Budapesten élni később is.

nov. 27. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Hagyd hogy a barátunk feljöjjön Budapestre és tárt karokkal fogadjuk az új munkaerőt! Te maradj nyugodtan Györben. Szingliként.
nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindketten itt élünk a fővárosban per pill. :)
nov. 27. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Amennyiben számodra kizáró ok, hogy Budapesten élj, miközben ő mindenképpen ott szeretne, akkor igen.
nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 polarbeer ***** válasza:
81%

XI. kerület, Kelenföld környéke?


Vonattal 1 óra Győr (jó, most nem, most épp felújítanak, de alapból tényleg 1 óra kb xd)


Plusz szerezzetek új, közös ismerősöket. Nyilván a barátod barátai se szararcok, de ha nem bírod őket vmi miatt, akkor menjetek el együtt társasozni, kirándulni, ketten sokkal könnyebb új barátokat szerezni, mint egyedül. :)

nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Ez még nem akkora távolság, mintha mondjuk New Hampshire-ből Arizonába kéne menni ,ismerek egy ilyen párt, ők is megoldották, végül Saint Louis-ba költöztek ami a kettő között van, bár így is mind2 helytől jó messze. Az USA-ban ilyen brutál távolságok mellett is lehet kompromisszumokat kötni,akkor egy ilyen kis országban ez semmiség lesz.

Költözzetek pl. Tatára,vagy Komárom-Esztergom megyének valamelyik településére ami középen van, az BP-től sincs olyan messze és Győrtől se.

Egyébként ha Budapestre költöztek,akkor is bármikor egy pár óra alatt haza tudsz ugrani,az nem olyan vészes sztem,számtalan ismerősöm van, aki Békéscsaba,Nyíregyháza,Kaposvár,Pécs meg ilyen helyekről származik és az eredeti baráti köre ott van, mégis évek óta Budapesten él.

nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Budapest Győr nem egy nagy távolság.
nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azért lehet kompromisszumot kötni, Budapest - Győr nem a világ két sarka.


Nálunk a munkahelyemen van egy győri fióktelepünk, és tök sok ember van, aki a félig itt Pesten, félig Győrben dolgozik. Ha meg a belvárosi élettel vam bajod (teljesen megértem), akkor ott vannak Pest külvárosai, szatellit települései.


Én nem vagyok a "mindenáron együtt kell maradni" elv híve. Nagyon nem. De azért meg lehet próbálni kicsit küzdeni egy kapcsolatért.

nov. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
ideje szakitani
nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Tanácsot nem akarok adni, ebben nektek kell dönteni, csak annyit jegyeznék meg, hogy alapvetően jól csináljátok a dolgokat: pont arról kell szólnia az ismerkedésnek, hogy megismeritek a másikat, kiderítsétek illetek-e egymáshoz, egyeznek-e a hosszútávú terveitek, elképzeléseitek. (Volt már, hogy le kellett döbbennem, amikor azt olvastam, hogy valakiknél házasság után derült ki, hogy az egyik fél nem akar gyereket... Mit csináltak addig, ha ilyenről nem beszéltek? Feltételezhetően a szexben kimerült a kapcsolat, a mélyebb beszélgetésekre már nem maradt idő.)
nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, ha ez nem egyezik, akkor szakítsatok. Én is ott jöttem rá, hogy ennek vége, amikor az exem, pedig addig mást állított, mondta, hogy ő rájött, hogy nem élne Pesten. Amúgy egy Pest megyei faluban lakott a családjával. Én meg csak Pesten vagy külföldön élnék. Egyszer majdnem randiztam egy sráccal, aki Heves megyében lakott egy faluban és mondta, hogy fel akar költözni a haverjával Pestre albérletbe. Na mondom akkor alakulhat valami. Rá két hétre újra szóbakerült a téma és mondta, hogy ő nem élne Pesten, mondom miii hát nem azt mondtad hogy pont most akarsz ide költözni? Mondja: de nem örökre. O.o Offoltam.
nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!