Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a szakítás lenne a legjobb megoldás? Nem akarom, hogy vége legyen...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác, akivel együtt vagyok 4 hónapja,de már évek óta ismerem őt.

Akkoriban, nagyon sokáig évekig próbálkozott,hogy legyen köztünk valami, de én elutasítottam,mert szerelmes voltam egy másik srácba.

Na most négy hónapja összejöttünk és az elején nagyon nagyon figyelmes, kedves,gondoskodó volt..sokat beszéltünk, legalább óránként írt és láttam rajta, hogy mennyire oda van és vissza értem. Nagyon megkedveltem én is őt, sőt mitöbb, szerelmes lettem belé.

Na mármost, nagyon úgy érzem, és a saját bevallása szerint is sokkalta kevésbé lelkesedik irántam, azután, hogy időt töltsön velem vagy csak úgy egyáltalán.

Én igyekszem mindenben elősegíteni ezt a kapcsolatot, sokat keresem, figyelmes vagyok, programokat szervezek, én is megyek többször hozzá is...

Mégis úgy érzem, hogy megfeneklett ez a kapcsolat.

Azt mondja érzi ő is és szeret engem, de nem olyan mértékben ahogy én őt.

Láttam már két hónappal ezelőtt is, hogy facen meztelen, félmeztelen csajos képeket imád, akkor szóltam neki és összekaptunk. Mondtam, hogy ezt sértőnek és tiszteletlenségnek érzem, hiszen alig vagyunk együtt par honapja ..mi lesz később?

Most hétvégén megint észrevettem, véletlenül ahogy felütötte mellettem a telefonját, hogy tele van ismeretlen félmeztelen nőkről készült képekkel..borzasztó rosszul esik, hogy nem veszi figyelembe a kérésem. Tudja ,hogy bánt vele és hogy nem szeretném ha ezt csinálná.

Azt mondja nincs kedve sokszor velem lenni, vagyis van de nem mindig, nem olyan sokszor mint ahogyan nekem lenne rá igényem..

Mit gondoltok? Van ennek jövője?

A szívem nagyon húz hozzá, de az eszem azt mondja, engedjem el, mert nem illünk össze.

Talán volt benne egy kép rólam, évekig tévesen. És most hogy kapcsolatba kerültünk, rajött, hogy nem az vagyok akit annyira szeretett volna?



2023. máj. 4. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne magadat okold érte. Vannak ilyen pasik, volt szerencsém nekem is egy hasonlóhoz, csak ott más nők nem voltak.
2023. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok, amúgy tudom, hogy nagyon nehéz így, de én megpróbálnék egy nagyot “hátralépni”, mert ez így hosszú távon nagyon rossz lesz neked. Ha észbe kap jó, de ha nem akkor ezt addig fogja húzni hogy neked kelljen kimondani, hogy vége. Akkor inkább jobb most elengedni.
2023. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak egy trófea vagy neki és már meg is unt, jól tennéd, ha lepattintanád.
2023. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Álmodozik csak. Más a reál és mas a net. Majf rájön egyszer melyik a valódi.
2023. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig voltál neki izgalmas, amíg nem kapott meg. Most, hogy összejöttetek rájött, hogy az évek alatt mennyire idealizált téged, és emiatt már nem is érdekled igazán. Szerintem ez már nem lesz jobb, főleg, ha már más nőkre kérődzik.
2023. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, csak pazarlod a drága idődet.
2023. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kuka a hapsi.

Volt ilyennel dolgom.

Először csak képek voltak,aztán utána megcsalt egy reállal.

Az ilyeneknek a barátnő mindig trófea,de érzelmek nincsenek mögötte.

Mindig keresi az új kihívást.

Aki valóban téged szeret,annak Te vagy a telefonjában,nem más.

Hány évesek vagytok? Mert ez marha gyerekes is.

2023. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakva ismerszik meg az ember..mondják, és ez teljesen igaz.

Úgy tünik kihunyt az a lelkesedés,ami akkor volt mielőtt összejöttetek.Van az az érzés amikor nem kapod meg a másikat,akkor állandóan vágysz rá és ha már a tiéd az adott személy,alább hagy a lelkesedés is.

Ha nem érzed azt hogy ő az akire vágysz,akkor meg is van a válasz benned.. :)

2023. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, itt mi a kérdés?

Félmeztelen nőkkel van tele, olyanokat mond neked, hogy te jobban szereted, nem lelkesedik már úgy.


Ez egyértelmű szakítás.

2023. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!