Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám végre rendesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre rendesen megbeszélni a párommal, hogy ahogy bánik a pénzzel az nem oké?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt es nem az elso eset, hogy nincs penze, most a bank inkasszozott nala egy nagyobb összeget, minuszban van. A szulei hasonloan pénzügyi analfabetak. En azt sem ertem, hogy tudnak emberek kvazi honaprol honapra elni? Elvileg nincs semmi megtakaritasuk. Aoaem tudtak emiatt a fiukat segiteni.


Annyira erzem, hogy mivek nincsenek baratai a paromnak, negint azt varna el, hogy en huzzam ki a bajbol. Ugy volt h holnap befizetjuk a nyaralast, de igy jelenkeg csak en tudom kifizetni.



ápr. 11. 02:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Az én párom is hasonlóan hülye az egész családjával együtt, ha pénzügyekről van szó. Mi úgy oldottuk meg, hogy teljes egészében én kezelem a pénzügyeket. Megszüntettük az ő számláját, kapott hozzáférést az enyémhez, ha boltba megy vagy valamit online akar venni szólnia kell. Tudom, hogy gyerekes, de meguntam, hogy mindig az én fizetésemből kell kifizetni a számlákat, mert ő meg a hülye anyja eltapsolták 1 hét alatt baromságokra, aztán meg pislognak, hogy miért nincs pénzük. Persze anyuka nem örült az elmaradt vásárlási körutaknak meg a délelőtti kimaradt kávézgatásoknak, de nem is érdekel. Így hogy én vagyok a pénzkezelő, a számlákat is időben kifizetjük, spórolni is tudunk, és marad szórakozásra is.
ápr. 11. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Gyere velem nyaralni.
ápr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Vannak nagyon jó tréningek. Menj el vele vagy nézd vele végig online- n . De nem lesz egyszerű.
ápr. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Szakitas. Ha nincs eleg bevetele akkor kuka.
ápr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Voltam ilyen helyzetben, nem tudtam tolerálni. Nem vagyok senki anyucija, és rendkívül szánalmasnak tartom, ha valaki ilyen semmirekellő link alak, hogy a saját létfenntartását nem tudja megoldani, mert annyi felelősségtudat sincs benne, hogy beossza a keresetét. Valakinek megy az, amit az első válaszoló írt, de én nem tudtam ekként létezni, mert nem is volt partner benne az exem. Sok jóra ilyentől ne számíts!
ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ő ilyen. Nálam kuka lenne, nem kínlódnék vele. Nem az én dolgom nevelni.
ápr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért kukáznám, mert megszorult, hanem mert ilyen mentalitású. Meg volt beszélve, hogy befizetitek a nyaralást, erre ő nyugodt szívvel elverte a rávalót, és téged hoz olyan helyzetbe, hogy vagy fizetsz, vagy nincs nyaralás...Ahogy írod, ez nem ad hoc probléma, hanem egy életstílus, amit az egész család művel.

Ekkora link, semmirekellő, számító tetűvel én találkozni nem akarnék többet, nemhogy kapcsolatot. Ennyit számítasz neki, ennyit ér, amit megbeszéltetek?

ápr. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Egész életében ilyen lesz. Vagy elveszed tőle a kártyát, netbank jelszót, mint egy dedóstól, és csak kp-t kaphat költeni, vagy kilépsz. Bocs :/
ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Számomra ez elfogadhatatlan lenne. Aki nem tud bánni a pénzzel az még nem nőtt fel,az gyerek. Kőkemény világot élünk ahol az ember pénzügyi tudatosság,előrelátás nélkül esélytelen hogy elérjen bármit is.
ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Próbáltam amit írtak, hogy én kezeltem a pénzt akkor rendben is volt minden, nem bíztam meg benne és emiatt sokat romlott a kapcsolat. Plusz a haverok család felpangálta,hogy papucs amiért én kezelem a pénzt.

Sajnos link alakok mellett nincs jövő.

ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!