Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindkét fél a szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét fél a szüleinél lakik, illik pár napot a másiknál tölteni megszakítás nélkül?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más megoldás.
ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs benne semmi kivetnivalót.
ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*kivetnivaló
ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szülőkkel szemben fair?
ápr. 11. 13:39
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem telepedtek a nyakukra és esztek az ő számlájukon egy hétig vagy pl minden hétvégén akkor nem, a lényeg hogy ne csináljatok belőle állandó rendszert. Pl heti egy este az oké.
ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne lehetne vendéget hívni?
ápr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Szülőként 1-1 estére nem volna gond, ha nálunk aludni a lányom barátja, de azért napokra és rendszeresen nem örülnék. Attól is függ, mennyi idősek vagytok. Érettségi előtt az iskolai feladatok az első, illetve kiskorúként gondoskodni kell rólad, kaja, tisztálkodási szerek, hely a holmidnak. Ha felnőttek vagytok, akkor vagy tanultok valahol vagy dolgoztok. Itt már nem kell elétek tenni a kaját, de nem is kell sokáig nézni, hogy együttélőset akartok játszani, de nincs hol.

Az oké, ha délután jössz, vacsora, ott alszol, másnap tőlünk mész dolgozni, de napokra én nem hagynám becuccolni a lányom pasiját, ha van hol laknia. Vannak kivételes esetek, de nem ez volt a kérdés.

ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Eletkortol fugg. Egy iskolas gyereknel nem tudja eltartani magat, igy nem gond, ha idonkent marad, de akkor se heteket. Nekik a sulival kene foglalkozniuk, nem felnottesdit jatszani. Ha mar dolgoztok, onnantol nektek kell megoldani a szulokrol valo leakadast.
ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az "illik" kifejezést nem értem. Ha meghívnak pár napra magukhoz, akkor azt illik elfogadni és normálisan viselkedni a szülőknél. Ha nem hívnak, nem illik rájuk telepedni, még 1-2 napra sem.
ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem igazán értem te hogy akarod érteni ezt a kérdést. Én úgy értem ezt hogy pl dolgoztok de esetleg heti pár napot vagy hétvégén tudtok találkozni és akkor egymásnál aludni? Ha így érted akkor írtó gáz egy szülői hozzáállás van itt a kommenteknél. Mi általában csak hétvégén tudunk találkozni. Vagy én vagyok náluk vagy ő nálunk. Lesülne a pofámról a bőr ha anyám szóvá tenné hogy egy éjjel aludtad itt utána menjen innen. Örülök hogy nem ilyen tapló anyám van.
ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!