Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a megszakitásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megszakitásos védekezésrőL?

Figyelt kérdés
Sajnos a szervezetem annyira hazavágta a fogamzásgátló, hogy most már nem szedhetem. De gumival meg annyira rossz volt, mintha nem is szeretkeznénk, nem éreztük egymást stb. Igy emellett a védekezés mellett döntöttem, de nagyon rettegek, hogy terhes leszek, mert sose szeretnénk gyereket és félek, hogy milyen további károsodások lennének az abortusz miatt. Kinek mi a tapasztalata/véleménye?
2019. máj. 4. 20:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a megszakítás nem védekezés.
2019. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak ez a kétféle védekezési forma létezik.
2019. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Noblesse Oblige ***** válasza:
9%
Menj fel Janka yt csatornájára, ő termékenységtudattal foglalkozik. Ez biztosabb módszer mint önmagában a naptározás.
2019. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés!

Nézzetek más módszer után, nőgyógyászt meg tudsz kérdezni. Abortusz nem vicc, egy életán át viseled a terhét.

2019. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos dolog tényleg nem megbízható. Tudom, le leszek pontozva, engem beindít a dolog intimitása, de tényleg necces a dolog.

Spirál esetleg?

2019. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Próbáltunk krémet meg kúpot, de mindegyik erősen csipett majd felvoltam fázva napokig, a betegségeim miatt
2019. máj. 4. 20:09
 7/37 A kérdező kommentje:
22 éves és gyermektelen vagyok én úgy tudom nem lehet nekem spirál :/
2019. máj. 4. 20:10
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
hozzá kell szokni a gumihoz
2019. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz rulett is szimpatikus?
2019. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%

Pl az lehet az abortusztól, hogy nem lehet gyereked utána, de ez pl lehet olyan pont, ami neked kapóra jön. Ennyi erővel el is köttethetnéd magad, de gondolom csak ezzel a sráccal nem akarsz gyereket.

Amúgy ott a pesszárium, méhnyaksapka, naptármódszer, amit még idekombinálhatsz.

32/f

2019. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!