Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadt ki a barátnőm rám vagy nem?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy pont készültem lemosni a kocsimat, meg kitisztítani, előtte elmentem a boltba, és lefotóztam a csomagtartómban a macskaalmot, hogy ilyet vettem mert a szokásos nem volt, remélem jó lesz.


Erre visszaírt a barátnőm, hogy tiszta retek a kocsim, és egy hányós fejet.


Én meg válaszoltam neki, hogy igen és a tied szép tiszta?


Nincsen se jogsija se autója, és oltári nagy hisztit kivert, hogy én odaszúrok ahova a legjobban fáj meg ilyesmi.


Tényleg ekkora bajt csináltam?


ápr. 12. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda. Hány éves a csajod? 12? :)
ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Tini párkapcsolatok -> Egyéb kérdés. Szívesen.
ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy csak ennyi gondotok van.
ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis pcsa. Vegyen akkor magának macskaalmot és vigye haza busszal a hercegnő.

A macskaalomnak szüksége van a patika csomagtartóra gondolom.

ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem.
ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Elég hisztisnek tűnik. Mondjuk te is, ha szándékosan támadtál vissza, nem poénból. Nálunk az ilyen simán elmenne egymás oltogatásának, de amúgy meg pont nem izgat, milyen retkes a kocsi, a másik se sértődne meg rajta meg én sem, ha visszaír, hogy az én nem létezőm milyen.

Konklúzió, hogy pont ugyanazon a szinten vagytok agyilag.

ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt válaszoltam volna neki, hogy félrement egy üzenete, hiszen a mondat, amit nekem akart írni, a "köszönöm, hogy vettél macskaalmot" volt, ugye?
ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy agyilag bölcsödés, hisztis kis pitsa.
ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit látsz rajta?
ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!