Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találnak meg mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találnak meg mindig a hülyék ha én nem vagyok az?Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Totál nem értem miért engem találnak meg.mondok példákat.

Az egyik felvágta az ereit valahogy de túlélte.Egy másik szintén hasonló,vagy depressziós(ebből már 3-4 is volt)Mind haver lett,vagy már nem beszélünk.Aztán a következőnek aki végre normális lett volna na annak meg én nem kellettem 🤣 Vagyis aki normális annak nem kellek,aki nem az az meg nekem nem kell.hogy van ez?

Nem mondanám magam szépnek,inkább átlagos.


ápr. 13. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert benned is van valami fura. Pl nincs nagy empátiád, ja mentális betegeket idiótának nevezel...
ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Valóban nem szabadna "hülyének" nevezned azt, aki depressziós vagy egyenesen szuicid. Egyrészt azért, mert a "hülye" szó eredeti jelentése "súlyosan, fejleszthetetlenül értelmi fogyatékos". Ahhoz pedig, hogy valaki szuicid legyen, végképp nem kell értelmi fogyatékosnak lenni. Elég, ha arra gondolsz, mennyi sok kiváló elme vetett véget öngyilkossággal az életének. Másrészt pedig azért, mert a "hülye" szó a közbeszédben derogáló, sértő. Aki depressziós, annak anélkül is épp elég baja van, hogy lehülyézik.


Mindettől függetlenül azt gyanítom, hogy valamiért gondoskodó kisugárzásod lehet, ami bevonzza az ösztönösen támaszt kereső, lelkibeteg embereket. Ezen sajnos nemigen tudsz tudatosan változtatni.

ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
#2 pont nem ez a gondoskodó kisugárzás jön le, hanem a lenéző...
ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
sok a bolond ez nem új
ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is a pasik 98%-a selejt. Majd rájössz.
ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!