Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat elmelyulesere vall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elmelyulesere vall ha idő előrehaladtával nem hagyod magad vagy nem nézel el dolgokat a párodnak? Tehát tudsz nemet is mondani neki?

Figyelt kérdés

Ugye kapcsolat elején még az van h elnezunk dolgokat, szemet hunyunk sok apróság miatt, nem akarjuk a másikat elijeszteni stb.

Később ha tud határozottan nem et is mondani vagy megmindja a frankót az kapcsolat elmelyulese vagy már a kiabrandulas jelei?



ápr. 13. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem tudok elnézni semmit. Sőt az elején még könnyebb befejezni egy 2 hónapos kapcsit, mint egy 2 éveset.
ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se néznék el olyasmit ismerkedés elején ami nekem nem pálya.
ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A megmondja a frankot ,azt jelenti,h mar erzi annyira kotodtok,h lehet oszinte,akkor is ha kellemetlenebb a tema.
ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség jó dolog. Jó oda eljutni. Akkor nem lesz akkora gebasz a kapcsolat.
ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha paraszt módon mondja meg, az már kiábrándulás. Ha normálisan kommunikál, az jó jel.
ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1,5 éve együtt. Az elején nem mondta meg a frankot csak nyelt, nem mert vitázni se velem. Után a kB 10 hónappal később már csinálta h visszadumalt nem nézett el nekem aprosagokat. De én legyek felé megértő hallgassak. Ennek odavisszakene működni. Uh nemtől eldonteni h a kötődés lett erősebb nála azért mer ellenkezni beleallni a dolgokba, szóvá tenni ezt azt, vagy már kezd kiabrandulni
ápr. 13. 17:28
 7/13 anonim ***** válasza:
Reszemrol a kotodes lenne erosebb,dehat nem ismerem ot.
ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyeregben érzi magát nem fél attol hogy lelépsz. Azert lett bátrabb.
ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor leszek házsártos, ha kifele áll a szekér rúdja. Könnyű addig "nem észrevenni" dolgokat, amíg nagy a szerelem. Aztán, ha ez a szakasz elmúlik, akkor jönnek a gondok, a csiszolódás, ha lehet, ha nem, akkor a búcsú. Jutottam már arra a szintre, hogy az is zavart, ahogy a levegőt veszi a másik. Szakítottam. Szóval, én nem pozitívan fognám fel a váltást.

Mindamellett, hogy nem normális dolog csak nyelni. Egy egészéges ember egy egészéges kapcsolatban már az elején jelzi, ha valami neki nem tetszik.

ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha magamból indulok ki, nem éppen a kötődés jele...
ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!