Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek éjszaka és hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek éjszaka és hétvégén dolgozik a párja, de ő nyolc írásban van? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
Tehát a kérdés: ha több műszakban dolgozik a párod vagy 24-48-ban, 24-72-ben, hogy viseled? Érzed, hogy ez hátrányt jelent a kapcsolatban? Szoktatok emiatt veszekedni? Nem utálod, hogy hétvégén egyedül vagy??
ápr. 14. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát ezeket a műszakokat javaerész egyedülállóak, vagy kiöregedett legtöbbször szintén elvált például biztonsági őrök, portások végzik.

Melózni kell én azt értem, és még mindig jobb mintha semmit nem csinálna, de valljuk be az igazat ezek nem túl párkapcsolat kompatibilis munkák!

ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Párom olyasmiben van hogy 3 nap munka 3 szabad vagy fordítva. Vendéglátós.

Hétvégén észre se veszem a hiányát mert nonstop hív videocsetelni minden munkahelyi poént is mesél rólam is érdeklődik, de ezer téma is van mindig meg este be is tudnék menni hozzá mert uditoznek isznak a főnökség is inkább haver mint főnök. Meg a kollegák is.



Ami ki szokott boritani mikor hajnalban ér haza vagy éjfélkor.nekem kb 5:30 kor kell kelnem es amikor hajazon mindegy hogy este 10 vagy hajnal 2 kajálni kell vele beszelgezni meg szex, de olyan ia van hogy még megyunk haverokhoz vagy valahova mert neki olyan hajnalban mint nekunk munka utan 4 kor 5 kor. Senki nem azzal kezdi hogy hazamegy aludni. Es fel kel velem 5 30 kor mindig van, hogy 3 ora alvás van csak mögötte.

De szabadnapos is sokszor amikor jókat alszunk éjjel.


Tehát igazábol egy napi rutinunk se tud kialakulni ilyen összevissza munka mellett hogy hol ejszaka jon haza(sokszor) hol meg nem is dolgozik.


A legsz.rabb az amikor hajnal egy kor kelljek kajáljunk beszelgessunk.

Igy sokszor gyorsan alszom pl 8 tol 12 ig.

ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja szerintem a napi 8 a nem parkapcsolat kompatibilis melo. Egy napunk se lenne egyutt soha szinte csak a hétvégék ami sz.rra se elég.
ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jav 3 nap munka 2 szabad, vagy 2 nap munka 1 szabad. Így dolgozik. Es ez mindig random. Tehát hetente kapják a beosztást.


2-3.voltam

ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bizonyos helyeken a rendőrök, de egyébként mentősök, ápolók, tűzoltók, kommandósok stb...ide általában erős, fiatalabb munkaerő kell és ők is sokan vannak házasságban vagy kapcsolatban. Csak azt nem értem, hogyan, mert abban az elsővel értek egyet, hogy ezek egyáltalán nem párkapcsolat kompatibilisek és szerintem borzalmas, hogy akik együtt élnek már, heti több alkalommal nem tudnak együtt aludni.
ápr. 14. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Miert lenne kompatibilis. Én amikor rugalmasban voltam meg restmunkaidejűben meg hone office-ban, életunk is volt.

A napi 8 az amitol nincs magánélet. Hetkoznap elmegy az osszes nap a munka +bejarással gyakran napi 10 óra is, aztán szinte csak vacsi furdes alvás van nincs minőségi magánélet se. A hétvége meg az elmaradt háutartás bevasarlasok. Tiszta sz.r az egész.

En úgy vagyok vele nem a párom munkaideje a gáz, hanem nekem a napi 8 mostanában.

2 éve csinálom ezt de már rokkanok bele. Keresek más állásokat amik nem veszik el az eletem reggel 5-este 17 ig aztán meg hulla vagyok már 6 kor.

Ha szakitanánk életem se lenne csak az üres hétvégék mert nincs szockapcsolatokra se időm.

ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A napi 8 az amitol nincs magánélet"


17 óra után meg lehet oldani a bevásárlást és akkor szabad a hétvége. Mert a 2nek aztán marha sok magánélete van, még aludni se tud egy jót.

ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Addig rengeteg idom volt neki is mig rugalmasban voltam meg énis osszevissza. Rengeteg teljes es minőségi napunk volt egyutt szinte nyaralás volt az életünk.

Dehát en tobbet akarok keresni alapon elmentem 8 ba es leragadtam. Azota van ez csak, hogy minden sz.r.


Munka utan kifáradva meg a fene se rohangál sehova.

ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3: Ez pont hülyeség vagy helyzetfüggő, mi 8 és 6 órában vagyunk, párom melózása távolabbként szintén 8-nak tűnik, ő 2 műszakban van, tele vagyok baráti programokkal hétvégére, mégis működik a kapcsolatunk. Sőt: én pontosan 12 és 24 mellett nem akartam volna kapcsolatot működtetni. Nyáron munkanélküli volt és úgy költöztünk össze. Nem korlátozom le, de ezt az egyet kértem tőle. Ha el is vállalt volna ilyet SOS-ben, azt hosszútávon nem toleráltam volna. Végül nincs akkora igénye mászkálni, de az olyan beosztás végképpen ellehetetlenítené azt és a szabadságot is. Így meg iskolai munkával a fél nyár szabad neki.


35/F

ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!