Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfog változni,ha elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog változni,ha elmegy orvoshoz?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindennap vitatkozunk,elhord a legaljasabbnak,őrjőng egésznap,sikitozik.Nem ilyennek ismertem meg a legelején.Azt hazudta,hogy dolgozik,de még azt sem.Azt állítja,hogy nem tud a depresszió miatt.Ma szószerint késsel hadonászott és le akarta magát szúrni és berúgta a bejárati ajtó üvegét.Orvoshoz nem akar menni,pedig ultimátumot adtam neki,ha nem megy el akkor szakítok vele.Abszólut nem bízom benne,hiába szeretem.Azt mondta,hogy elmegy velem orvoshoz.Vajon tényleg megfog változni?

ápr. 15. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem fog, inkább téged öl meg, vagy magát, esetleg mindkettőtökkel végez.

Menekülj és jelentsd be rendőröknek akik majd tudatják orvosokkal mi a gond.

Soha többé ne állj vele szóba.

ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, majd 10 év alatt. Nehogy úgy képzeld el, hogy pár hónap alatt egy pszichológus/pszichiáter konkrét személyiséget újra tud huzalozni!

Gondolom nem fogsz minden alkalommal vele eljárni.... "elmegy velem..."....


Szerintem totál tévképzetekben élsz. Ha ő akarna figyelni magára nem sikítozna, és nem hadonászna késsel. Nekem is vannak indulatkezelési problémáim, meg hangulatingadozásaim, de igen is az embernek is bele kell tennie magát abba, hogy kontrollálja a cselekedeteit. Azt figyeld hogy Ő, magától, rendszeresen beszél e róla, hogy Ő mennyire rosszul érzi magát a viselkedése miatt, és Ő változni akar. Az hogy te erőlteted, attól nem lesz jobb, ha ő nem akarja, csak belemegy h elmenjen egy orvoshoz.. az semmi.

ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Mi baja van, férfi?
ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az exe megerőszakolta
ápr. 15. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
sry de ki kell dobni, ezek a nők nem értenek a szóbol, mint az exem. csak szakíts vele nem éri meg
ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Remélem, hogy csak fiatal és naiv vagy...MENEKÜLJ!


Nem tartozol felelősséggel valaki iránt, aki ilyen mértékben ön -és közveszélyes. Menekülj addig, míg Téged nem kezd el szurkálni...


És gondold végig, hogy vajon mi késztet arra, hogy egy mentális beteg emberrel összejöttél...szeretethiány?mások megmentése iránt vágy? stb,stb. Ebből tudsz tanulni, hogy legközelebb már bölcsebben tudj párt válsztani.


A lényeg, hogy (remélem,nem éltek együtt) szakíts vele egy közterületen (a ne otthon/egyedül a lakásban, nehogy valami bajod essen) és tiltsd le mindenhonnan.

ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nber, a csajod ön és közveszélyes...
ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fog is, sok-sok év kell hozzá. Pénz nélkül amúgyis miből finanszírozná a dokit, gyógyszereket? Te állod? Mélyen a zsebedbe kell majd nyúlni. És nem is garancia a sikerre. Egy nap lehet bekattan és megöl téged meg magát is. Ilyen labilis elmével biztos nem élnék együtt.
ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én fizeten neki meg az édesanyja amíg talpra nem áll
ápr. 16. 10:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!