Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon ellustult. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon ellustult. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk edzeni járt, főzött, mosott, takarított. Mára minden abbamaradt. Homeofficeban dolgozik, az elmúlt 2-3 hónapban szinte semmi munkája nincs, 2 naponta ha dolgozik 1 órát, egész nap videókat meg sorozatokat néz hajnalig, aztán délutánig alszik. Hétvégén nem voltam itthon, 4 napig nem volt képes elmosogatni, hiába kértem minden nap. Van egy autóval kapcsolatos dolog, amit 3 hónapja kérek, hogy csináljon meg, nyilván semmi. Ha próbálok beszélni vele erről, egyből támadásnak veszi, és annyi a reakció, hogy ne bszogassam már. Nagyon kezdem ezt unni, teljesen más volt mikor összejöttünk, azt sem lehet mondani, hogy “elkényelmesedett” mellettem, mert habár muszájból megcsinálom amit kell, de nem vagyok az a tipikus háziasszony.
ápr. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gáz hogy ennyire lejtmenetben van.Vidd el vacsorázni és talán oldottabb a légkör beszéld meg vele nyilván ne ő csináljon mindent de ez sem állapot hogy minden rád szakad
ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd belefulladni kicsit, te se csinálj semmit.
ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Befordult nagyon. Lehet, én pár hétre otthagynám. Előtte beszélj vele, hogy ez nem állapot, ugye nem így akar ezentúl élni.
ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Egyébként a home office-t nem bírja mindenki... kezdődő depresszió is lehet. Nincs semmi inger és környezetváltozás az életében.
ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott két hétre és várd meg amíg belefullad a koszba. 🤣
ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!