Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudtok jól kommunikál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudtok jól kommunikálni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nalunk az megy, hogy hazajön elhadarja tenyszeruen mit csinalt aznap majd kerdi tolem is mizu?


A telefonja folyton pittyeg, nyomkodja, irkal rajta. Ha rakerdezek ott mit beszelget akkor azt mondja foci.

Nekem nokent a focihoz semmi kozom, igy az kilove.


Nektek is ilyen sivar? En azt erzem szeretnek kapcsolodni, mely dolgokrol beszelgetni, gondolkozni, ervelni. Nem tudom eldonteni en vagyok ennyire analfabeta akivel nem lehet kommunikalni vagy o tenyleg nem partner ebben?


Tobbszor mondtam mar neki, hogy ugy erzem nem tudunk beszelgetni. Ilyenkor probal javitani ami abban merul ki, hogy idegesito reszleteket kerdezget pl es a boltban ott volt az a penztaros?, hanykor mesz a kormoshoz? , hol is van a kormos?, hanykor ittal kavet?” -ezek szerinte beszelgetes indito kerdesek, mikozben szerintem meg nem.


A telefon is nagyon idegesit, hogy folyton mennek az alkalmazasok, irkalasok. Ahelyett, hogy a jelenben lenne.


Masoknal is problema ez? Normlis, hogy igenyem lenne masabb kommunikaciora? Peladul a jovorol beszelgetni, vagyakrol, tervekrol, celokrol, egymast jobban megismerni, onmagunkat megismereni, tunodni az elet dolgain stb.


ápr. 18. 09:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az analfabéta, sajnos vannak ilyen férfiak. Egyszer én is belefutottam hasonlóba, ő is focizott. 😅

Minden másról sablonos beszélgetés zajlott, én hamar fel is adtam. Ti mióta vagytok együtt?

ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Leclerc ***** válasza:
100%

Ezt szokták szépen úgy megnevezni, hogy limitált az érdeklődése.

Sajnos nem illetek össze.

Egyébként teljesen rendben vannak az igényeid. Nincs veled baj. Férfiban is van ilyen, szóval ne add fel.

ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

“Nektek is ilyen sivar? En azt erzem szeretnek kapcsolodni, mely dolgokrol beszelgetni, gondolkozni, ervelni. ”


Én össze se jövök olyannal, akivel nem tudok ilyen témákban elmélyülni, mert akkor nem érzem úgy, hogy egy hullámhosszon lennénk.

ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak annyit jelent, hogy nem ismeritek egymás, bizalom a holdba, az egyik kontrollálni akarja a másikat, a másik meg azt mondja amit a kontrolláló hallani akar, de nem az igazat. Fényévekre vagytok egymástól.


Vedd a fáradságot, hogy megismerd az embert, tedd félre a kontrollt, de láthatatlanul tedd próbára-adott szó, reakció stb. Hallgatni arany ilyenkor.

ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudunk, ha akarunk, persze 1-1 átlag hétköznap néha kimerül ebben, hogy milyen volt a nap, mit ebédeltél a melóban, ki milyen pletyit hallott bent, de azért heti többször szoktunk normálisan beszélgetni. Mondjuk nekünk több közös érdeklődési körünk is van.
ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4, ezt kifejtened? Ki kontrollal kit es mivel es milyen proba?
ápr. 18. 09:45
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
4+ Ahhoz, hogy a jövőről és bármi másról tudj beszélgetni alapvető, hogy megteremted hozzá a környezetet, nyugodt hangulatod, és alapvető az is, hogy ha látod, hogy az a másik ember halálosan fáradt, akkor tudj a háttérbe vonulni, és hagyni, hogy az egész napi cirkuszt-legalább otthon le tudja magáról vetni, és fel tudjon töltődni. Feltöltésnek meg az ember nem fecsegést használ, meg kikérdezést, hanem humort, vidámságot, érintést stb. használ. Egy megfáradt embert is ki lehet emelni, de ahhoz hogy ki tudd emelni empátia, játékosság és figyelem, a másikra való figyelem szükséges.
ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

"Ha rakerdezek ott mit beszelget "


Ez például kontroll. Mergt figyeled, és tudni akarsz mindent.Mi történik a telefonba.


Van olyan munkahely, ahol telefonon dolgozol, és a munkaidő nem 8-4-ig szól, hanem bármikor. Akár este, akár pl. nálam ippeg tegnap éjjel 02:30-kor kaptam üzenetet. A férjem megszokta, tudja kezelni, és még egyszer nem kérdezett bele, hogy ki volt. Általában én szoktam említeni neki. Magamtól. De a kontrollt sosem bírtam. Ha elkezdene nekem kutakodni, úgy és olyan gyorsan állítanám le, hogy csak pislogna.

ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy kutakodó kontrolláló ember mellett, ha neked hajnalban telefonod van, akkor az mindent rögtön és azonnal tudni akar és kikérdez. Na már most ösztönből az ember már ilyenkor zár.
ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4 teljesen irrelevans dolgokrol beszelsz.

Nem kerdezem mindennap es mindig, hogy mit beszel telon. Nem a munkahelyerol keresik, nem olyan a munka. Nincs arrol se szo, hogy o hulla faradt, amugy en is dolgozom nem itthon varom 0-24, hogy hahaerjen aztan farasszam.

A sajat eletedet vetited ki ram.

ápr. 18. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!