Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi az a napi kommunikáció a párotokkal, amit kevésnek éreztek?

Figyelt kérdés
Vagyis mi az a minimum, ami szerintetek kell?

2017. júl. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Én soha nem igényeltem a napi kommunikációt, főleg, ha ez ilyen netes pötyögést vagy telefonálgatást jelentett. Mi távkapcsolatban kezdtük, de nem írkáltunk sokat akkor sem (ill max pár sort naponta, de simán kimaradt néha 1-2 nap), inkább a közös programokra fektettük a hangsúlyt ill. ha nem tudtunk adott hétvégén találkozni (2-3 hetente töltöttünk együtt több napot), akkor Skypeoltunk pár órát.

Persze ha mondjuk 4-5 napig felém sem böfög valaki, az igen kiábrándító, de még mindig inkább az, minthogy naponta 8x rám írjon. Kinek mi :)

2017. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem meg alap a mindennapos beszélgetés. Facebook-on mindenképp, amikor ráér, írjon, én is így csinálom. Telefonálni nem kell mindennap.
2017. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény első válaszoló...
2017. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mármint hogy lepontozták, mikor abszolút de semmi baj sincs az ő felfogásával sem. De ne aggódj én felpontoztalak:D
2017. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi utolsó, bár nem szoktam fennakadni rajta, ha valaki lepontoz egy tök szubjektív véleményt egy tök szubjektív kérdésben, az az ő korlátoltságáról árulkodik. :)

Nekem semmi bajom azzal, ha egy pár minden másodpercben tartja egymással a kapcsolatot, ha ez az igényük rá, ettől még nekem ez rémálom. Akkor van a gond, ha az ez az igény nagyon eltér a két félnél, de szerintem még ezt is meg lehet normálisan beszélni.

2017. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Mikor elkezdtünk járni akkor 3 naponta találkoztunk közte nem írogattunk, nem telefonáltunk ..éltünk tanultunk. Majd ahogy egyre közelebb kerültünk egyre többet találkoztunk. Amikor már összeköltöztünk persze alap lett a napi több óra folyamatos kommunikáció...tehát ezt így nem lehet leszögezni. Viszont még most sem várom el hogy ha dolgozik, vagy elmegy a haverokkal sörözni hogy írjon , hívjon stb...a férjem nem csicskám.
2017. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nemtom, mi nem beszélünk minden nap, van hogy csak egy-egy mémet küldünk egymásnak egész nap, és elvagyunk úgyis :D
2017. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!