Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változik meg egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változik meg egy férfi?

Figyelt kérdés
Adott egy pár éves kapcsolat ( én 24/N , ő 25 F). Mielőtt összejöttünk a párom szociális életet élt, ment mindenfelé a haveri társaságával szórakozni, kirándulni, fesztiválozni stb. Nem is nagyon volt egyedül szinte soha. Amióta viszont együtt vagyunk ritkán jutunk el valahova, legszívesebben otthon ülne egész nap. Próbáltam vele erről beszélni, de nem tudunk dűlőre jutni, általában ha felhozok valamit sosincs kedve hozzá vagy fáradt. Bár sokat dolgozik, de ez neki régebben nem okozott gondot. Nem szeretném emiatt eldobni ezt a kapcsolatot, viszont én nem erre vágyok. Mitől változik meg ennyire valaki, hogy egy szociális emberből pár hónap leforgása alatt, mintha szinte kicserélték volna. Ez már nagy eséllyel így marad?
ápr. 18. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hm, hiába nem volt olyan régebben az ember változik élete során, lehet most nem bírja a nyomást, elfáradt testileg/lelkileg. Véletlenül nem depressziós, nincs kiégve? Szereted te őt ha nem veszed komolyan amit mond?
ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Depressziósak nem mondanám, viszont lehet a kiégés az benne van a dologban. Valahol ez is zavar, hogy ez a kapcsolatunk elején történt, pont mikor általában az ember fel van dobva ha új kapcsolata van és ha szerelmes. Úgy látszik én mást váltottam ki belőle. Én komolyan veszem amit mond egyébként.
ápr. 18. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Bár sokat dolgozik, de ez neki régebben nem okozott gondot. Nem szeretném emiatt eldobni ezt a kapcsolatot, viszont én nem erre vágyok."


Ha szereted akkor mellette állsz, rábeszéled terápiára. Természetesen ha nem használ (aminek kicsi az esélye ha nem olyan súlyos még a helyzet), vagy nem akar szakemberhez fordulni az más téma.

ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mellette szeretnék állni továbbra is, csak úgy érzem kicsit lehúz ezzel az egésszel. Lelkileg én sem vagyok mindig a toppon és nekem pont az utazás, különféle programok (itt nem kell nagy dologra gondolni) ,ami kikapcsol. Terápiára gondoltam én is, bár elég makacs. Illetve ezekről nincs jó véleménye többnyire, de megpróbálom attól felhozni neki.
ápr. 18. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
De te mehetsz nélküle is kikapcsolódni és idővel amikor jobban lenne vele együtt is. Ha nem hajlandó szakihoz menni akkor hagyd el mert téged is lehúz.
ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a kiégés egyik tünete legtöbbször a depresszió, de lehet csökkent szexuális vágy is. Nézz utána ha gondolod, mindenképpen ajánlatos pszichológus ha az a baja. Persze ha "csak" lusta akkor jobb lesz neked nélküle.
ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nélküle se mindig tudok menni, nem igazán rajong érte, ha más programot szervezek magamnak. Egy jó pszichológus nem ártana.
ápr. 18. 23:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt. Soha nem lehetett kirángatni sehova. Nyáron a 2 nyaralás megvolt amit az anyja csinált és kb ennyi. Pontosabban fogalmazva velem nem akart soha kimozdulni. A mostani nőjével persze megy :) nem mondom hogy nálatok is ez lehet de ez is egy példa.
ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem nálunk ez nem így lesz. Volt más gond is a kapcsolatotokban, vagy ez mitől lehet? Ezen elgondolkoztam már én is, hogy lehet mással szívesebben menne. Kérdeztem erről régebben de azt mondta nem, szimplán már annyira nem vágyik máshova.
ápr. 19. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet amit utolsó mondatodban írtál. Nem vágyik máshova. Idáig kereste a helyét, kellett neki a társaság, így ment bulizni, fesztiválozni. Viszont most te kielégíted a társasági, kapcsolati igényét, röviden, nincs szüksége másra rajtad kívül. Ha így van, akkor a kapcsolatotok szempontjából, mint érzelmek ez pozitív. Csak olyan szempontból meg, hogy nem ilyennek ismerted meg, nem ilyenként szerettél bele, így viszont negatív.
ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!