Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik múlt a zavaróbb?

Figyelt kérdés

Ha a párodnak 15 év alatt egy kapcsolata volt, amiből házasság is lett (gyerek nem), vagy, ha 15 év alatt 5-6 kapcsolata lett volna?


Melyik a zavaróbb neked és miért?



ápr. 18. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy milyen ember is ő. Kérdés kapcsolatfüggő-e, szerető volt-e, csalta-e az exét/exeit.
ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Így önmagában nem jelent rgyik se semmit. Mindegyik rendben lehet.
ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a gyerek és szexkapcsolatok kizáró ok, egyik esetben se folytatnám az ismerkedést. Nekem sincs gyerekem és sose volt szexkapcsolatok (utóbbit nem is akarok).


Első azért zavarna, mert ha már odáig jut egy kapcsolat, hogy gyereket vállaljanak mégis szakít, az nagy felelőtlenségre utal. Ezen felül bonyodalmat szülhet az ex és nem akarom más gyerekét nevelni.


Rövid kapcsolat/szexkapcsolat kötődési problémát mutathat. Én hosszútávra tervezek, ha valaki képtelen választani, hosszútávon energiát fektetni a párkapcsolatba és inkább emberröl emberre száll, akkor más a jövőképünk.

ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
15 év alatt 5-6 kapcsolat nem olyan sok, akkor átlagban mindegyik tartott 2-3 évet, így én inkább ezt választanám.
ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen.
ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
A házasság zavaróbb, de ha nincs hatással a jelenre, akkor nem érdekel. Viszont valószínűbb, hogy lenne, mert egy ilyen komoly kapcsolatot nem lehet olyan könnyen elfelejteni. Inkább legyen valakinek több sikertelen próbálkozása, minthogy legyen egy olyan ember az életében akiről 10+ éven át úgy gondolta, hogy vele akar megöregedni és gyakorlatilag az összes élménye hozzá kötődik.
ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infó alapján nem tudnám megmondani. Szerintem mindkettő teljesen normális helyzet. Nekem fontosabb a gyerek kérdés, mert nem akarok gyereket, sem gyereket nevelni, ezért nem jönnék össze gyerekes férfival.
ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!