Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a múltja, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz kérdése:

Zavar a múltja, mit tegyek, hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátnőm, akivel már egy éve vagyok együtt. Voltak konfliktusaink, kisebb összecsapások, de végülis megoldottuk őket. Alapjáraton jól megvagyunk. Ez idő tájt bevallott a múltjával kapcsolatban egymást, amit én nehezen emésztek meg.

Évekig folytatott szexuális viszonyt egy férfival. A barátnőm ezért pénzt is kapott és masszőrködött is vele. Ez a viszony már véget ért, de mai napig írogat a barátnőmnek, hogy menjen át hozzá csak azért is. A barátnőm ügyesen lerázza. Hogy ez valóban így van és titokban nem beszélgetnek, abban nem vagyok biztos. Az ő állítása szerint szó sincs ilyesmiről.

Ezt valamiért nehezen tudom lenyelni, ahogy elképzelem, hogy a barátnőm ilyesmire hajlandó volt. Hiába a kapcsolatunk előtt történt, valamiért megviselt. Illetve más számos dolog is van, ami ugyan úgy zavar a múltjában.

Szeretnék a jelenben élni és nem a múlton kattogni. Véleményekre vagyok kíváncsi.



dec. 11. 11:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
A múlt egy dolog, de hogy még ismerőse a pasas, hívja még pár körre és ő nem tiltja le szerintem sokkal rosszabb. Bevallva engem is zavarna, hogy pénzért csinálta de hogy még mindig képben van a másik felháborító és nem tolerálható. Nem lennék tovább a nővel. Mehetne vissza szexelni pénzért.
dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ő rajta lépj túl szakítás után.
dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha zavar akkor keress másik nőt.
dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek! Nekem is már többször megfordult a fejemben a szakítás gondolata. Viszont már együtt is élünk. A barátnőm legutóbb azt mondta, hogy ha ez a férfi rossz szándékkal írna rá, azonnal tiltaná.

Nemrég rajta kaptam, hogy megint rá írt, de a barátnőm nem tudja magát rávenni, hogy letiltsa. Azt mondja, ez a férfi végsősoron aranyos, mert akkoriban segített neki anyagilag helyrejönni... Ételt is kapott tőle, mert a múltban nemigen volt egy munka kedvelő személyiség, úgyhogy ilyen megoldásokhoz folyamodott.

dec. 11. 12:25
 5/32 A kérdező kommentje:

Jaaa és nem is említettem!!!

Még régebben azt mondta, hogy ha esetleg mi szakítanánk, ő vissza nenne hozzá pénzért szexelni. Egyfajta B tervnek tartja őt. Volt egy barátja előttem, ott ugyan ez volt. Szakítottak és vissza ment ehhez.

dec. 11. 12:28
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Mire vársz még? Dobd ki! Egy lusta, mocskos ringyó. Ennyire lenn van a léc kérdező?
dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
87%

A kérdés most, hogy Veled miért van?

Mit "kap" amiért melletted van, van rendes munkája amivel el tudja tartani magát, vagy beszáll a rezsibe stb. vagy azt egyedül Te fizeted?


Egyébként nekem is rosszul esett mikor egyik exem benyögte, hogy már hányan megdugták előttem, és a gimis szerelmét mindig előveszi amikor nincs senkije (és a pasinak van 3 gyereke már, és még mindig házas).


Aztán mikor kidobott (igen ő küldött el) utána kezdte szervezni a kefélést a pasival.

dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy mindent közösen fizetünk. Rezsi, kaja - ő nagy lelkű. Tegnap mondtam neki, hogy nem kérek több csipszet, övé az összes, erre ő válaszként azt mondta, nem igaz, ez kettőnké, ha nem kell, elég ha azt mondom, hogy nem kérek.

Tehát van igazság érzete. Ő nagyon szeret velem lenni, mert olyan értékeket kap tőlem, amiket eddig még soha senkitől. Elmondása szerint a szexet is velem élvezi először életében, pedig már nem vagyunk fiatalok.

dec. 11. 12:44
 9/32 anonim ***** válasza:
32%

Bántja az egód...szar dolog. Tedd félre, ha nem megy akkor semmi értelme vele lenni.

Legalább elmondta.

N 31

dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
33%

Népszerűtlen vélemény következik: lépj túl a múlton. Ha amúgy szereted, jó fej, jó vele időt tölteni, el tudod képzelni vele a jövődet, ki a bánatot érdekel, hogy kivel volt előtted. Már rég túlvagyunk azon a koron, amikor a nő egyetlen értéke a szüzessége volt. Az tény, hogy ezen a módon a legeyszerűbb sok pénzhez jutni, miért ne ragadná meg az alkalmat, ha neki van hozzá gyomra? Kérdezem én ezt úgy, hogy én erre sosem lennék képes: meg is kell alkudnom az óránként kb 1600 ft-os bérekkel diákként. Mutass valakit a Földön, aki tökéletes. Pl nekem ebből a szempontból makulátlan a múltam, de nem biztos, hogy tartani akarnám (sőt, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem akarnám tartani) ezt az anyagilag mindent együtt fizetünk-dolgot.


Mindegy, döntsd el te, neked mik a fontosak egy kapcsolatban.

dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!