Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már,hogy belefáradta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már,hogy belefáradtatok egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a mostani párommal.Én 28 éves vagyok,ő 21.A nagyon elején jò volt,sokszor figyelt rám,a kedvemben járt,aztán viszont előjött az igazi arca.Én közben nagyon megszerettem,igyekeztem ezidáig mindent megadni neki,amit csak lehet.Az érettségire tanultam vele,szereztem neki munkahelyet is (már a másodikat is..),a kezét is megkértem.A gyűrűt sosem hordja,pedig sokszor kértem rá.Ha felhozom,csak kiabál és megharagszik.Én nem vagyok egy nagy szülinapozòs, de pl.minden évben csináltatok neki egyedi tortát,ajándékot,viszont visszafelé ez sem működik.Egy tábla csokit sem szoktam kapni tőle,sőt van,hogy el is felejti ezt a dátumot.Élettársak vagyunk hivatalosan,de alig jön haza,az anyukájánál van inkább,mert az közelebb van a munkahelyéhez 1 òràval.Szeret táncolni,de az utóbbi időben màr picit zavar,hogy mostanában ahelyett,hogy hazajönne,inkább munka után táncra megy és ott alszik az anyukájánàl.(Tudni kell,hogy 50 Km-re lakom onnan,ahol felnőtt,ahol a tánc is van stb.)Én mindig próbáltam megadni mindent neki (érzelmileg és anyagilag is),de úgy érzem belefáradtam.Rajongtam érte,tiszteltem is,mindig azt néztem neki mi a jò,de vissza nem kapok semmit.Tanácstalan vagyok,mert szeretem és még mindig abban bízom,hogy változni fog,de évek óta várok már és úgy érzem,hogy eltelik felettem az idő.Nekem feleségre,saját kis családra van szükségem,de gyakorlatilag olyan,mintha egy gyerekkel lennék együtt.Most felvettem picit egy maszkot,egy hanyagolòsabb formát,hátha észhez tér,de nem igazán tűnik úgy.
ápr. 19. 06:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És esetleg beszélgettél is már vele komolyan?
ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Egy gyerekkel jöttél össze, és még mindig nem nőtt fel.

Nem érett a saját családhoz, 21 évesen még inkább kamasz. Ez csak egy tipp, de egyszer lepd meg, mikor (elvileg) az anyjánál alszik.


Elfejlődtetek egymástól. Ennek így nincs jövôje.

ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam,de nem lehet.Bármi komolyabb téma jön,egyből:"Ahj már megint ez,hagyjál már,keress mást akkor".
ápr. 19. 06:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

de ha nem lehet vele megbeszélni a problémákat, akkor mire vársz? Nagyon sok no vágyik arra és lenne érte hálás, amit te meg adsz ennek a szellemileg kislánynak. Hagyd el, nagyon más eletszakaszban vagytok, ő még teljesen éretlen ehhez. Legközelebb idősebb novel kezdj.


25N

ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

24 évesen összejöttél egy 17 évessel. Mégis mit vártál??

21 évesen is éretlen, nyilván nem ugyanott tartotok az életben, gondolkodásban.

ápr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Fogadj szot neki, keress mast!
ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tanul? Mi az hogy szereztél neki munkát? Nemhogy sulit fizetnél neki.
ápr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van neki rendes végzettsége,csak mivel ő a saját szakmájában akart elhelyezkedni ami kozmetikus,az meg nem igazán megy vállalkozás nélkül...ìgy egy ismerősöm kisboltjába került de onnan végül elment.Most ugyanaz a munkáltatòja mint nekem,de most egy majdnem 2 éves tanfolyamra jár,mert én a közlekedésben dolgozom,ezért külön tanfolyam is kell hozzá.
ápr. 19. 07:19
 9/19 A kérdező kommentje:
És tulajdonképpen azért én szereztem neki,mert ahova korábban jelentkezett boltokba,nem vették fel,gyárban nem akart dolgozni szóval így gondoltam,hogy majd az én munkahelyemre beajánlom, hiszen emberhiány van nálunk,egy állami vállalatnál dolgozok,tehát gyakorlatilag az orvosi alkalmassági után felvették és irodai munkát tud végezni,ha sikerül neki minden vizsga.
ápr. 19. 07:23
 10/19 anonim ***** válasza:
De mit szeretsz a csajban? Most komolyan. Írod, hogy szereted, de ezekkel a tulajdonságokkal meg viselkedéssel mit szeretsz benne?
ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!