Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdtem el hízni, miután beláttam, hogy vége a kapcsolatomnak, szakítás előtt egy évvel?

Figyelt kérdés
Nő vagyok
ápr. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg semmi nem motivált arra, hogy csinlos legyél? A pároddal való kapcsolatról már lemondtál, de bem is ismerkedtél, mert még együtt voltatok.
ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, az is lehet. A baratom irant elmúlt a vonzalmam, mert nagyon kiviselte magát, megcsalt stb, de mar sejtettem, hogy aljas régóta, ezért szerintem nem voltam túlzottan depis, mert mar tisztában voltam ezzel, de azert biztos fájt es megviselt.

Nem is az vlt a baj, hogy megcsalt, hanem ahogy tette es a körülmények stb.

Azóta eszem többet es híztam sokat, szakítás utan is, es ismerkedéstől elment a kedvem teljesen. Mondjuk mar fiatal sem vagyok annyira, 44 évesen

ápr. 19. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Bánatodban, a kapcsolat helyett az evésben találtál örömöt.
ápr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szép
ápr. 19. 09:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem eleg az ember kiszúródik, még a függősége is kiszúr vele, előjön amikor pont nem kéne
ápr. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!