Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes kapcsolatomat tönkre teszi a kényszerbetegség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom amiatt ment tönkre mert folyamatosan rá vett arra valami hogy veszekedjek vele direkt.


Például ha nem veszekszek vele akkor valami rossz fog történni. Ha nem tudjátok mi ez kérlek először olvassatok utána és ne bantsatok.


Karácsonykor össze vesztünk az akkori páromnal az exén nagyon nagyon csúnyán. Úgy volt hogy szakítás lesz a vége.


Az agyam bebeszélte magának, hogy mivel karácsonykor veszekedtunk ezért biztos azt gondolja az agya, hogy az utolsó exes veszekedés az karacsonyhoz volt köthető. Ezáltal addig az exén fog gondolkodni ameddig nem veszekszünk újra egy olyan napon ami nem nevezetes ünnep meg stb...


Pár napig bírtam. Folyamatosan gyomorideggel feküdtem és keltem. Muszáj volt újra össze vesznem az exén hogy elmuljon az OCD-m...


Szakítottunk... Félek bele kezdeni egy új kapcsolatba mert tudom hogy mindegyiknek vége lesz az OCD miatt.


Kérhetek tippeket és tanácsokat? Nem bantoakat. Eléggé padlón vagyok


Azért nem járok pszichológushoz mert 19 éves vagyok 1 forintom sincs. A szüleim nem vesznek komolyan. Azt mondják hogy ez az OCD egy hülyeség és csak az én fejembe van



2023. júl. 23. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Ha szilveszterkor ha karácsonykor veszekednénk az exem miatt. Akkorse lenne bennem semmilyen gondolat hogy újra kéne veszekednem. Eszembe se jut
Ha karácsonykor vagy szilveszterkor stb veszekednénk az exem miatt bennem is lenne egy gondolat hogy újra veszekedjek
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen nagykorú vagy, akinek nem kell a szülei engedélye, hogy pszichológushoz menjen. Van állami is, ingyen, de hosszú a várólista.


Ez nem hiszem, hogy kényszerbetegség lenne, de mivel én nem vagyok pszichológus, nem fogod belekezdeni a diagnózisba.


Viszont ha tudatosítod magadban, hogy a rossz dolog (szakítás) akkor történik, ha ők nélkül veszekedést provokálsz, akkor önuralommal elkerülhető, hogy ilyen baromságot csinálj.

2023. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy tagolatlanul és műveletlenül írtam, de kétségbe vagyok esve. Lenne egy új valaki az életemben, de nem merek belevágni...:/


Azt éreztem, ha nem veszek össze az akkori párommal akkor ő egész végig ezen fog gondolkodni, hogy pont karácsonykor vesztünk össze...

2023. júl. 23. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez dokis eset szerintem
2023. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen megoldás pedig a pszichológus. Van állami, ingyenes is, ahogy már írták, nem kell hozzá pénz.
2023. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem OCD. Ez szimpla hisztéria.
2023. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Még hányszor akarod kiírni ezt a kérdést???!!

Menj el pszichológushoz!!!

2023. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Buta vagy
2023. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mendy98 ***** válasza:

Ne foglalkozz a gyökerekkel.

Csak rosszat akarnak.

A legfontosabb a pszichiáter és a pszichológus. Akár állami, akár vállalj egy kisebb munkát és úgy.

A szülőkre nem szabad hallgatni, talán el sem kell mondani nekik.

Felnőtt vagy, ne hagyd, hogy akadályozzák.

Sajnos nálam is akadályozzák, de nem szabad hagyni, legyél erősebb és okosabb.

2023. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!