Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok kilépni az első kapcsolatomból, mert félek, hogy nem lesz soha többet párom?

Figyelt kérdés

Biztosan benne van, hogy későn 24 évesen lett az első kapcsolatom, most 27 évesen velejéig megromlott az egész. Egymásra mutogatunk, hogy ki cseszte el, folyton kiabál velem és megaláz, legalábbis úgy érzem. A szüleim, a barátaim ki vannak akadva, hogy miért nem megyek bele a szakításba, mikor sztük jobbat érdemelnék. Ígéretes karrier áll előttem, de úgy érzem, a barátom csak le akarja tolni az önbizalmam, hogy én sikertelen senki leszek, holott ő se ért el semmi komolyat az életben.


Hogyan zárjam ezt le? Igen tudom, tudom hogy gyenge vagyok nagyon, de még mindig elhiszem, hogy van remény, de attól félek soha nem lesz senkim sem utána :(



2021. júl. 14. 23:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
9 hónapja nincs szex lassan, úgy érzem kezdek megőrülni ettől, de még normális találkozók sem.
2021. júl. 14. 23:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ennél nem lesz nehéz jobbat találnod
2021. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már rég nem kapcsolat, csak kínszenvedés. Vegyél erőt magadon és lépd meg, amit rég kellett volna.
2021. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy soha nem lesz, az még jobb is ennél. Felesleges félni, nála sokkal jobbat találhatsz rövid időn belül.
2021. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez benne van a pakliban, ezt vállalnod kell.


De így a lehetőséget is elveszed magadtól.

2021. júl. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennél akkor is boldogabb leszel, ha egyedül maradsz, és legalább nem bánt többé senki. Csak ebbe gondolj bele.

27 évesen még pont időben vagy, hogy találj egy normális kapcsolatot és lehessen családod. Idővel ez csak egyre nehezebb lesz. Tehát ha szeretnél egy boldog párkapcsolatot, minél előbb szakíts, ezzel is növelve a saját esélyeid.

A jelenlegi már nem lesz jobb, csak egyre rosszabb. Nincs okod több időt pazarolni rá.

2021. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagy nehezen szakítottam az exemmel majdnem 8 év után. Nekem is az első párom volt. Ennek 8 hónapja. Még mindig félek attól, hogy esetlegesen soha nem lesz más. De mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Hogy marad a jelenlegi állapotom - korlátozás és érzelmi bántalmazás nélkül élem szabadon az életem és azt csinálok, amit akarok...

Igen, jó lenne valaki lassan, mert társas lények vagyunk. De egyedül sem tragédia az élet, ne félj. Újra kell építened a szingli életed, de nem lehetetlen kihívás.

2021. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom felfogni épp ésszel miért jó valakinek a szar kapcsolat, miért ragaszkodik valaki ahhoz hogy minden nap meg legyen alázva? Ennél még az is 1000x jobb amitől rettegsz. Mellesleg egy pszichológus jót tenne.
2021. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még egyedül is jobb. Előbb utóbb annyira intenzíven fogsz szenvedni, hogy te is belátod ezt. Úgy látszik, nem szenvedsz eléggé.
2021. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

- Kiabál

- Megaláz

- Nincs szex


Mondd el nekem, mivel ad ez a kapcsolat többet, mintha szingli lennél? Ha még lenne rendszeres szexuális együttlét, vagy legalább kedves lenne, de erre a kapcsolatra egyik sem igaz...


Én a télen szakítottam 5 év után, ráadásul eljegyzést bontottam fel. Ő is folyton uralkodott rajtam (legalábbis próbált), nem haladt semmilyen irányba a kapcsolatunk, hiába kérte meg a kezem. A mai napig szingli vagyok, nem volt azóta senkim, még csak szex sem, MÉGIS ezerszer boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, mint a kapcsolatban.

2021. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!