Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknak szól elsősorban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak szól elsősorban: Mennyire zavarna titeket, ha a barátnőtök/ feleségetek sokkal jobban keresne, mint ti? Problêmát okozhat ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem okoz problémát.
ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%
Jobban keres tőlem, nem gond. Nem ezért élünk együtt...
ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

7-9. Az csak a ti komplexusotok, hogy a semmiből ítélkeztek! Tudom divatos, sebaj. Akkor én egy sz*r beteg, komplexusos ember vagyok, azonnal ki is végeztetem magam, a drogos semmirekellő, az agresszív kőbunkó a király csávó. Aki lehúzza a nőket, aki félrejár.


Csak az a férfi, akit ti annak tartotok.


Egyébként szerintem az a nő aki gyereket akar. Tudod miért? Mert én is akartam. Meg az a nő, aki értékeli a férje céltudatosságát, hogy több akar lenni mint amilyen tegnap volt. :) Házas vagyok, nem jelentek rátok veszélyt, mondjuk amelyik nő ilyen gyűlölettel és primitív módon ítélkezik, azzal a világszemléletünk sem azonos.


Várj még egy picit. Ez a sz*r ember aki én vagyok, képzeljétek, nem tömi magát hulladékkal, odafigyel még 40 felett is az egészségére. Aztán a családja egészségére is. A pénzt se szórja, befekteti, hogy majd a gyerekének is meg legyen alapozva a jövője. Aztán én vagyok a beteg. :) Ja, most gondolom komplexusos, beteg és nagyképű vagyok. Legyek!


Kár hogy csak 1X lehet nyomni a pirosat ugye. Sebaj, a karakterek ingyen vannak, adjátok ki magatokból a démont ami gyötör! Azért szólok, hogy bármennyire is nyomjátok a "rossz ember vagy" szöveget, én attól még ugyanúgy élem az életem.


Mondjuk az is lehet, hogy titeket a céltudatos, hajtós férfi modell irritál, a családban erre nem volt példa. Tök jó lehet egy agresszív, semmirekellő férfi mellett szenvedni. Vagy azon parázni hogy megcsalt-e vagy sem. Esetleg pénzelni, eltartani a hapsit, vagy egy olyan mellett élni aki semmiben sem segít.


Én meg az idő alatt egy délelőtt elintézek mindent, majd másfél óra alatt összedobok egy kétfogásos ételt és azzal várom haza a családot. Húúú de rossz nekik egy ilyen ember mellett! Téééényleg most hogy belegondolok! :)

ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.

F

ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fizikai munkát is megfizetik. Emellett egy nemzetközi kamionsofőr, vagy mozdonyvezető bére kiemelkedőbb egy diplomásnál, szóval diploma nem egyenlő a jobb keresettel. Nem ítélem el becsülendő a diploma, de nem világmegváltó papír. Cég és pozíció válogatja milyen bért kapsz nem az, hogy hány diplomád van.
ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!